• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

emo usb takılmacalar :)

Cevap: emo usb takılmacalar :)

her iki çalışmada güzel olmuş kayıt kalitesini çok beğendim.eline yüreğine sağlık

çalışmalar çok güzel paylaşım için teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Birincisi tabiki midi sadece aradaki soloları çalmaya çalıştım ama ikincisini ben çaldım. Takılmacalar derkende emo usb içeriği ile takılıyoruz sonuçta bunları ben çaldım demiyorum ki amaç müzisyen arkadaşlarımız tarafından yapılan böyle güzel ritim ses midi vs'yi A 2000 almayı düşünen insanların duyması,farklı bir amacım yok!!! Benim asıl mesleğim müzisyenlik değil zaten amatör olarak ilgileniyorum sadece

Arkadaşım birinci parça hilminin yaptığı parça değilmi mustafa cecelinin parçası midi yani, 2. parçayı bilmiyorum o senin çaldığın parça olablir.

Nasıl takılmaca oluyor senmi çaldın bu iki parçayıda şimdi?

Birincisi tabiki midi sadece aradaki soloları çalmaya çalıştım ama ikincisini ben çaldım. Takılmacalar derkende emo usb içeriği ile takılıyoruz sonuçta bunları ben çaldım demiyorum ki amaç müzisyen arkadaşlarımız tarafından yapılan böyle güzel ritim ses midi vs'yi A 2000 almayı düşünen insanların duyması,farklı bir amacım yok!!! Benim asıl mesleğim müzisyenlik değil zaten amatör olarak ilgileniyorum sadece
EMO USB takılmacalar dediğinde; Sayın kardeşim esas mesleginizin muzisyenlik olup olmaması onemli değil....EMO USB ile oylesine takılıp hepsini senin çaldığın anlamı çıkıyor..konuda bende oyle anladım... keşke midinin arasında ki soloları çaldım deseydiniz daha açıklayıcı olurdu....önemli değil güzel çalışma olmuş...

Evet doğrudur benim başlıktanda kaynaklanmış olabilir ben nasıl olsa birincisinin midi olduğu anlaşılır düşüncesiyle laf kalabalığı yapmayım dedim ama galiba hatalı oldu bir dahaki sefere daha dikkat ederim...