• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Duyuru 4 Eylülde Korg'un Yeni Bombası Tanıtılacak

Cevap: Duyuru 4 Eylülde Korg'un Yeni Bombası Tanıtılacak

Şimdi bunu alacağız 3 ay sonra yeni bir model daha... Cebimizdeki bütün paraları almadan bizi rahat bırakmayacaklar anlaşılan. Bizde bu heves oldukça her güzele gönül veririz.

sampling özelliği olacağını tahmıin ediyorum 128 mb olabilir sampling memorysii belki pa 600 diye duymuştum bende hayırlısı fiyatta makul olabilir

Malzeme kalitesi pa 800 den iyi olsun kolay arıza yapmasın, ram yanma falan olmasın, sarsıntıdan fazla etkilenmesin (pa800 de yaşadım) rami 64 mb olsada olur, birde açılması 1 dakkadan az sürsün. Herkes alır bu cihazı...

Aleti gördüm ben merakınızı gidereyim pa600...

Nasıl bi alet merak ettim kasası nasıl mesela ve nerede gördünüz?

pa600e bende katılıyorum ya da 800 muadili olan 3xten enstanteneler barındıran bişey olur

Kasa renk ve tip pa500 e benziyor .

ekran? Hoparlör? pitch bend? ribbon control? :D

Yaa önce bizim 3xin güncellemesini bi çıkarsınlarda Sonra NE çıkarıyorsalar çıkarsınlar

64 ram sample özelliği sanmıyorum koyacağını,pa800ün piyasasını öldürür o zaman,aklımda 32 mg sample özelliği ile yeni cihaz olabilir,,

daha önceleri pa500tr yi sayın can başara götürmüşler maliyeti çok yüksek olduğu için pa500tr çalışma yapılması gündemden kalkmıştı,

bunu göz önüne alarak pa500tr zaten özellik olarak pa800 ün birkaç özelliği dışında pa800 ile aynı,
sample mp3 adaptör ve hafıza geri kalanı aynı gibi bişey,
büyük ihtimal pa500tr nin biraz geliştirlmişi makyajlanmışı 32 mg sampling,mp3 olabilir,

128 mb ram olacığını duydumm bende ekran renkli olabilirr belkide ara bir model sonuçta ama yine piyasayı sallayacak gibi özellikleri sample olması artı bir şeyyy tabiki