• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

düğün için hazır upr

• Konbuyu başlatan ergun
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 8K
Cevap: düğün için hazır upr

(DİSK dümesine basın ve seri olarak SELECT (sağ) tuşuna upr yazısını görene kadar basıp bırakın)

ben çok denedim ustalarım select tuşu değil FAMİLY tuşu ile yapılıyor yükleme buradan özür dileyerek açıklamak istedim yoksa bende ki org mu öyle

evet hocam aynen bende select sanıyodum ama famıly tuşu,,bu tuşlar alt alta olduğu için ben tarif ederkende size select demiş olabilirim,çünkü çok önceden kullandım exr46 yı,biraz unutmusum galiba :D elimden geldiği kadar yardımcı olabilmek adına select dedimse kusuruma bakmayın,,
o zaman şöyle diyelim exr46 ya set yüklerken yani upr yüklerken,,
1,disk tuşu
2.disk tuşuna basarbasmaz ara vermeden seri bi şekilde famıly tuşuna basıyoruz karsına exr 46 upr dosyası cıkana kadar ilerliyoruz ve yes basıyoruz olay tamamdır,,

arkadaşlar bu upryi yükleyip deneyenler bir eleştiri veya yorum yaparsa sevinirim olumlu ve olumsuz yönlerini başkasının düşünceleriyle bilmek iyi olur diye düşünyorum daha iyi sonuçlar çalışmalar yapabilmek adına

teşekkürler paylaşım ve yardımların için sevgilerimle.....

hocam upr yani user proğram olmadan exr46 yı kullanmazsın,tat vermez sıkıntı yaratır,ama user prorğam yüklersen userde bulunan sesler çok süper,,eletrolar lesliler,,yaylılar kemanlar kemençe zurnalar değişik tonlarda süper sesler var,,yani exr46 nın ses olarak işlenmiş hali diyebiliriz,200 adet userde bulunan sesler çok fazla bile geliyo,,her tarza uygun sesler bulunuyo,istediğin tonda sesler bulabilirsin,

eğerki upr yükleyipte kendi yaptıgın seslerin silinmesini istemiyorsan,,kendi yaptıgın sesleri save yap bir diske yedekle,,upr yükle birde upr dene,,upr sadece ses dosyasıdır,,kendi yaptığın user sesleri diske yedeklemek için
1.disk tuşu
2 ve yine seri bi şekilde famıly tuşuna basıyoruz ve ilerliyoruz save upr(save yazısını bulunca tahminim upr yazıyodu ama save diskte yazabilir hatırlayamadım) bulunca yes basıyoruz diske yedekleme yapıyo,,

hocam exr 40 a yükledim...user e aldığımda kilitleniyor alet...exr 40 kullananlarda kendi upr lerini yüklerse sevinirim..şimdiden teşekkürler.

hocam exr46 exr40 user proğramını okur ama exr40 exr46 nın userini okumaz,
nedeni:
exr46 tr sesli olduğu için user proğramdaki sesler tr sampler sesler olduğu için kesinlikle okumaz,,exr40 da sampler yok,,exr46 da var,

açıklama için teşekkürler.exr 40 kullananlarda kendi upr lerini yüklerse sevinirim..şimdiden teşekkürler.

bu upr yi usb ile yükleye bilirmiyim acaba...

arkadaşlar 2-3 güne kadar daha geliştirilmiş olarak tekrar vericem upr yi

Paylaşımınız ve değerli açıklamalarınız için sonsuz teşekkürler Saygılarımla,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri