• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dikkat!!! KORG PA 80 YENİ sinan KART SES TANITIM DEMOLARI dinleyin lütfen...

cansinan_24

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 80 + KORG İS 40
arkadaşlar karınca kararınca ses tanıtımı demo yaptım bu kart kimsede yok bu sesler de kimse de yok dinlemenizi tavsiye ederim hangi orgta vardır böyle ses saygılar

not:akupanyaları kapattım sesi laptoptan duyduğum için arada nota kaçırdığım zamanlar da olmuştur sesi tam olarak duyamamamdan kaynaklanmaktadır. laptoptan ancak bu kadar yapabiliyorum malesef saygılar...cansinan_24

ARKADAŞLAR DİĞER DEMOLAR DA BURADA SİTEYE EKLEMEYEDİM LİNK OLARAK EKLEDİM

LİNK 1:

YEDEK LİNK 2:

TOPLAMDA 12 ADET DEMO YAPTIM SİZLER İÇİN 7 TANESİ BURADA 5 ADET LİNK İN İÇİNDEDİR

YOK BÖYLE BİR KART TRAKYADA BİR İLK:)

Ekli dosyalar

• EDİ ZURNA SİNAN 4-4.mp3
    1.8 MB · Görülen: 359
  • KURU SAZ 1 DEMO SİNAN.mp3
    1.9 MB · Görülen: 360
  • HABERİN VARMI SİNAN KORG PA 80 DEMO.mp3
    1.8 MB · Görülen: 299
  • LEYLİ LEYLİ DEMO KORG PA80 SİNAN.mp3
    1.9 MB · Görülen: 284
  • SAÇLARINI TARAMIŞSIN DEMO SİNAN.mp3
    1.9 MB · Görülen: 263
  • HADİSE HAREKETLİ.mp3
    1.5 MB · Görülen: 295
  • HAREKETLİ TULUM 2.mp3
    2 MB · Görülen: 293
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Dikkat!!! KORG PA 80 YENİ sinan KART SES TANITIM DEMOLARI dinleyin lütfen...

Teşekkürler sinan kurusaz sesi çok hoş olmuş,ellerine sağlık

Cevap: Dikkat!!! KORG PA 80 YENİ sinan KART SES TANITIM DEMOLARI dinleyin lütfen...

Teşekkürler sinan kurusaz sesi çok hoş olmuş,ellerine sağlık

üstad yaptığımdiğer demoları da eklemek istiyorum ama ekleyemiyorum yardımcı olabilirmisin

ha bu arada kuru saz süper evet ben böyle ses görmedim belki 100 kadar kart denemesi yapmışımdır ama görmedim malesef...saygılar

üstad yaptığımdiğer demoları da eklemek istiyorum ama ekleyemiyorum yardımcı olabilirmisin

ha bu arada kuru saz süper evet ben böyle ses görmedim belki 100 kadar kart denemesi yapmışımdır ama görmedim malesef...saygılar

eğerki ekleyeceğiniz dosya 2 mbgyttan yüksek ise zipyshare veya shareye yükleyip link olarak paylaşabilirsiniz,site de maalesef 2 mgbyt sınır var sinan,2 mbgytan yukarısını yükleme sansınız yok,eklenti paneli 2 mbyttan yukarı dosyalara hata verir,

en güzeli

BOROWSE deyip bilgisayardan dosyayı seçiyorsunuz,START UPLOAD seçiyorsunuz,dosyanın yüklenmesini bekliyorsunuz,yükleme bitince altta size bi link verilecek o linki trakya sitesinin link serverine ekleyin link olarak verin bu kadar,
kolay gelsin

Arkadaşlar diğer linkleride yükledim siteye indirebilirsiniz yedek link mevcuttur...saygılar

sinanım ellerine sağlık devamını bekliyoruz başarılar dilerim...saygılar..:)

arkadaşlar yeni demolar ekledim dinleyin lütfen saygılar...

erkan kardeş (sinanım ellerine sağlık devamını bekliyoruz başarılar dilerim...saygılar..)

ekledim kardeş iyi dinlemeler

Son demolarıda şimdi ekledim arkadaşlar iyi dinlemeler

sinan kardeş ellerine sağlık güzel olmuş :)

arkadasım ellerine yüreğine sağlık.yanlız bir eleştiride bulunucam yanlış anlamaz isen.
sesler kimsede yok demişsin bu seslerin hepsi piyasa her yerde herkezde var artı bunlardan çook daha iyi seslerde var şuan.ritim kit tınıları da pek iç açıcı değil.bence dahada iyisini yapabilirsin.benimki yanlızca bilgilendirmek açısından kırmak için değil.saygılar