• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

deniz gözlüm rtm yardım

piyanistcengiz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
arkadaşlar tüm trakya müzik ailesi başta olmak üzere tüm islam aleminin ramazan bayramını kutlarım soner arıcanın deniz gözlüm şarkısını rtimi lazım pa 800 de yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Cevap: deniz gözlüm rtm yardım

hocam 800 üm yok ama müzğin girişi akutik ritmi ise beat 800 dede beat var yada vahde halk 1 vartiyon yamaha olsa yollardım bol sans

Cevap: deniz gözlüm rtm yardım

teşekkür ederim hocam beatlar sayıf geliyo biraz o yüzden aksak bir rtim gibi sanki

Diyarbakır Altındağ Tesisleri Müdürüne

Yakamoz Müzikten Tüm Sevenlerimize Selamlar 15 Ekim 2012 Tarihinde Altındağ Tesislerinde Türkü Bar Resturantına Davetliyiz Tüm Halkımızı Oraya Bekliyoruz...
Müthiş Orkestra Kadromuz....
Solist : Mustafa Demir ( Şef Yardımcısı ) Menejer : Engin Güzel
Keman : Ali Dürüst Mehmet Çetinkaya Ahmet Şimşek Muzaffer Erol
Korg Pa VE Orkestra Şefi : Utku Mutlu ( Şef )
Bağlamacı : Hasan Güzel
Davul : Muhammet Demirkıran
Müdür : İlhan Atılgan
Müdür Yardımcısı : Selami Açıkgöz
Yakamoz Müzik Müthiş Dev Kadrosuyla Tekrardan Altındağ Tesislerinde Sevenleriyle Buluşuyor Havuz Başında Yapılacak Ücretsiz Açık Hava konserinde Tüm Diyarbakır Halkımızı Bekliyoruz....
konser İle İlgili Ayrıntılı AÇıklamarı Sayfamızda Görebilirsiniz...Hepinizi Seviyoruz Canlarım BEnim ....

Gönderen : Yakamoz Müzik Grup Ve Orkestra Şefi Utku Mutlu
Kime : Diyarbakır Resmi Sitesi
Konser Alanı : Altındağ Tesisleri Havuz Başı Türkü Bar Resturant
Tarih : 15.10.2012
Saat : 19.00-23.30
İlginizden Dolayı Tüm Sponsorlarımız Sonsuz Teşekkürlerini Ve şükranlarını Sunar.......