• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr ufak problem

GOKHAN43

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 300 pa600
performansı seçtim ritimi seçtim çalıyorum tek ses olarak sonra sesi manuel değiştirmek istiyorum ve o anda benim çaldığım performans sesin içindeki sayfada direk kısayoldan nasıl geri dönerim üstteki performans bankalarına bastığımda ses değişiyor oradan useri seçip performansa gidiyorum felan uzun iş one touch kullanmasını pek sevmiyorum ben direk performans sesimin sayfasına ulaşmak istiyorum ama exıt deyip masa ustune gelip oradan çaldığım performans sesin üstüne basıp o sayfaya ulaşıyorum bu seferde sesler klasörü önüme çıkıyor bu yolun kısa yolu olması gerekiyor ,

saygılarımla

Cevap: dante tr ufak problem

şöyle devam edeyim ben daha açıklayıcı olabilir mesela ben dün kullanacağım performans seslerim gkhnsax dedim gkhnelektro dedim D harfine kayıtladım ritimi çalarken gkhnsax dayım elektroya geçmek istiyorum işte burada sorun var çünkü d sayfasına birden dönüş yapamıyorum diğer markalarda atıyorum piano bölümünde bir performans çalarken o performans sesin üstüne bastığımda piano sayfasına dönüş yapabiliyordum çözümünü aradığım soru budur iyi çalışmalar

Cevap: dante tr ufak problem

şöyle devam edeyim ben daha açıklayıcı olabilir mesela ben dün kullanacağım performans seslerim gkhnsax dedim gkhnelektro dedim D harfine kayıtladım ritimi çalarken gkhnsax dayım elektroya geçmek istiyorum işte burada sorun var çünkü d sayfasına birden dönüş yapamıyorum diğer markalarda atıyorum piano bölümünde bir performans çalarken o performans sesin üstüne bastığımda piano sayfasına dönüş yapabiliyordum çözümünü aradığım soru budur iyi çalışmalar

Slm.Performans sesleri değiştirmen için yani ÖRNEK: HALK 1 Desin Ve KARMAYA Geçiş yapacaksın,Bunun için performans bölümünün üstünde eksi artı butonu var,Ordan anında performans kanalını değiştirebilirsin bu birinci cevap.Beyendiğin seslerin hepsini aynı sayfaya kaydetmen yeterli.ÖRNEK:Saxafonu seç user bölümüne, bunu (1-saxafon ) diye yaz.2.ci sesi seç( 2-saz )diye yaz alt alta rakamsal olarak kaydet.Bu işlem için kısa yollar çoktur üretmek senin elinde.Ben bu şekilde kullanıyorum herhangibi bir sıkıntım yok şu an.

Moderatör tarafında düzenlendi: