• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr ramazan bey istek

GOKHAN43

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 300 pa600
ramazan bey bu güne kadar olan çalışmalarınız için tşk ederiz sizden ufakcık bir isteğim olacak genellikle macun ses vb... sax macun klarnet elektro bağlama tarzı düğüne yuönelik bir performans listesi oluşturabilir misiniz? gerçi sesler göreceli olup herkes tarafından beğenilmeye bilir ama düğüne yönelik bir ses paketi olsa iyi olur saygılarımla

Cevap: dante tr ramazan bey istek

Slm.İsteğiniz hafta içi yapılacaktır.İyigünler.

bu kadar çabuk geri dönüş harikasınız ramazan bey internetin başında olmanız ve her an org ile başbaşa olmanız bizi teknik destek anlamında güven veriyor tşk ederim ilginize saygılarımla

bu kadar çabuk geri dönüş harikasınız ramazan bey internetin başında olmanız ve her an org ile başbaşa olmanız bizi teknik destek anlamında güven veriyor tşk ederim ilginize saygılarımla

Slm.Bizim işimiz teknik destek vermek sizleri madur etmemek.Teşekkür ediyorum görüşlerinize.

düğünlere yönelik sesler geldimi ?

Slm.Düğünlere yönelik sesler zaten set olarak hazır.Halk 1 ve karma olan setleri kullanın.Kendi setinizi oluşturmak için youtube a Dante tr performans ve rıtım diye yazın video lu şekilde anlatımı mevcuttur.Biz direk düğün seti diye set yazamayız çünkü herkesin setten beklentisi farklıdır.Bu yüzden herkes kendi setini oluştursun diye video lu anlatım yaptık.İçinden çıkamadığınız bir şey olursa burda yada bizi arayarak yardım alabilirsiniz.İyi günler İyi seneler.

kolay gelsin , yamahadaki gibi pad lar ,multipad loop çevirmesini istiyoruz , ritimin üzerine isteğimiz kaşık zil vs ekleyip ritimle beraber çalmasını istiyoruz ,

Slm.Düğünlere yönelik sesler zaten set olarak hazır.Halk 1 ve karma olan setleri kullanın.Kendi setinizi oluşturmak için youtube a Dante tr performans ve rıtım diye yazın video lu şekilde anlatımı mevcuttur.Biz direk düğün seti diye set yazamayız çünkü herkesin setten beklentisi farklıdır.Bu yüzden herkes kendi setini oluştursun diye video lu anlatım yaptık.İçinden çıkamadığınız bir şey olursa burda yada bizi arayarak yardım alabilirsiniz.İyi günler İyi seneler.

Slm.Çalışmalar devam etmektedir.Çalışmalar sonucu olan herşey sitede ve dantr sitemizde yayınlanacaktır.

Ramazan Bey Merhaba; Tarkan ın asla vazgeçemem şarkısındaki ritmi de ekleyebilirmisiniz. Bir de Azize için hangi rithmi önerirsiniz. ben bir rithm kullanıyorum ama çok da içime sinmiyor çiftetellilerde ki gibi.

Ramazan Bey Merhaba; Tarkan ın asla vazgeçemem şarkısındaki ritmi de ekleyebilirmisiniz. Bir de Azize için hangi rithmi önerirsiniz. ben bir rithm kullanıyorum ama çok da içime sinmiyor çiftetellilerde ki gibi.

Slm.Yakın zamanda yazıp siteye ekleriz.Azize ritmi için ( HAL VE SANAT sayfasında 4-4 Dogu Halk ritminin 2 ve 4 Varyasyonunu kullanabilirsiniz.Tempoyu 125 130 gibi yaparsanız Güzel olur.