• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bursa da Düğünlerde orgcu arayan bağlamacı solist arkadaşlar

piyanist_90

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Piyano_ PA80 org
S.a arkadaşlar. ben Bursadan yazıyorum. askerliğimi 22.08.2011 de tezkeremi alarak bitirdim. şu anda bu yazıyı 19.09.2011 tarihinde yazıyorum. ben orta okulu devlet konservatuvarında okudum. liseyi güzel sanatlar lisesinde okudum. müzik anlamında çok iyiyim. bu işten para kazanmak için askere gitmeden kısa bir süre önce org aldım. Türk halk müziği yörelerinin müziklerini çalıyorum. düğün,Kına,sünnetlere giden müzisyen arkadaşlar eğer orgcu sıkıntınız var ise bana ulaşırsanız çok sevinirim. Askerlikte bi
tti artık bu işten para kazanmam gerekiyor... teşekkür ediyorum yazımı okuyan herkeze....

Müjdat Bağcı _ GSM: 0543 826 78 70
E_mail: piyanistmujo@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Bursa da Düğünlerde orgcu arayan bağlamacı solist arkadaşlar

Kardeşim, öncelikle bu işlerden para kazanan birilerinin yanında bir süre takılmalısın. Hem düğünler konusunda tecrübe yapman açısından, hem de ekipman vs konusunda bilgilenmen açısından faydalı olur. Şunu da unutmamak lazım: Düğün işleri çok farklıdır, çok iyi müzisyen olabilirsin, notayı yutmuş olabilirsin. Fakat düğünlerde ki beklenti çok farklıdır.

bursa da yeterince düğüncü var zaten

Kardeşim, öncelikle bu işlerden para kazanan birilerinin yanında bir süre takılmalısın. Hem düğünler konusunda tecrübe yapman açısından, hem de ekipman vs konusunda bilgilenmen açısından faydalı olur. Şunu da unutmamak lazım: Düğün işleri çok farklıdır, çok iyi müzisyen olabilirsin, notayı yutmuş olabilirsin. Fakat düğünlerde ki beklenti çok farklıdır.

[/cevap yazdığın işçin teşekkür ederim ama benim yaklaşık şu an 100-150 arası oyun havası repertuarım var kendim çalıyorum söylemiyorum söylesem saten kendim bir yerlerde çalarım yada sokak düğünlerine çıkarım bu yüzden yazını okuduktan sonra söyleme işinede giricem hem çalıp hem sölücem ne kadar zamanımı alırsa artık