• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK5 güncelleme sorunu

• Konbuyu başlatan west
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 4K
Cevap: BK5 güncelleme sorunu

Şu hafta sonunu geçireyim ,deneyeceğim...Artık kısmet...Peki Roland, niye doğrusunu siteye update etmiyor acaba?
Al benden de okadar. Birde ben şunu ilave etmek istiyorum. İpad a uygularken kurulumu tam net video veya açıklama neden eklemiyor? Kurulum yapılırken kamera Bağlantı kiti bile apple yani orijinal istiyor. Bu bile 100 küsur fiyatlarda ve stoklar yok satmakta. Önce roland WN1100-rl usb sini almayı düşündüm. Kablodan kurtulurum diye. Düşündüm ki org da 1 tane usb yuvası var. Bunu taksak ritim, ses vs. Dolu usb yi nereye takacağız? Meğerse Bağlantı kitini alıp, orgun arkasındaki yuvaya taktıktan sonra hazin gerçeği öğrendim. Hangisini kullanırsan kullan ses,ritim vs.dolu olan usb devre dışı kalıyor. İpad sadece orgun ilk aldığımız halini tanıyor. Sadece İngilizce' sini. Kendimi korkunç kazıklanmış hissetmekteyim, onlarca masraftan sonra. İnşallah bu uygulamalarımda bir Yanlışlık yapmış olmamı o kadar çok isterdim ki. Maalesef doğru. Keşke birileri benim Hatalı olduğumu söylese ve anlatsa. Inanın herkesten çok ben istemekte ve beklemekteyim. Kuyruğu titretmiş bir vaziyetteyim.

Orasını Ben Bilemem. Ama İlettim Ben Sorunu Düzelttiler Diye Biliyorum.

Sitedeki Sorunlu Olan 1.05 Yazılımı İçin Konuştum Hocam.

1.05 yüklenmiyor sitedeki her yolu denedim olmuyor yardımcı olur msunuz