• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk-5 kullaniciya acilirmi

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
merhaba arkadaşlar şu an guncellemeyi yukluyorum 1.05 ii icinde yaklaşik 130 mgbyt lik bin dosyasi mevcut yukleme yaparken update wave yaziyor ayni yamahadaki gibi bi pentagon da roland icin ciksada seslere mudahalede edebilsek boylece rolandda kapaliliktan cikip acilip sacilsa güzel olurdu :D

Cevap: bk-5 kullaniciya acilirmi

kimsenin ilgisini cekmemiş....

hocam rolanda denilmeyen kalmadı önceleri,rolanddan herkes ümitini kesmiş ki o yüzden katılımda yapmıyorlar,
gerçekten bende rolanddan daha hiçbirşey beklemiyorum,
roland bu işe çok geç başladı,
exr46
gw8
bk5
adım atılıyor ama çok yavaş adımlar bu klavyeler,sampleler çok başarılı diyemem ama parasına göre güzel klavyeler olsada korga göre sampleler sönük,

rolanda ritim yazanlar emek verenler çok onlarında hakkını yememek lazım ama kullanıcıyı etkileyecek boyuta tam gelmedi,
roland hafızayı kullanıcıya açmaz bence

roland acmaz zatende... belki birileri acar şifrelerini cozer güncellemede wav update yaziyor 130bgyt lik dosya burda sample sesleri yüklüyor anladiğim kadariyla.. ver 1.4 guncellemeyle bazi sesler eklendi alete buda demek oluyor ses yüklenebilir cihaz sadece iş olayi cözmekte...

roland acmaz zatende... belki birileri acar şifrelerini cozer güncellemede wav update yaziyor 130bgyt lik dosya burda sample sesleri yüklüyor anladiğim kadariyla.. ver 1.4 guncellemeyle bazi sesler eklendi alete buda demek oluyor ses yüklenebilir cihaz sadece iş olayi cözmekte...

gw8 de birileri çok uğraştı ama sonu boş çıktı,

evet sesleri wav update olarak yüklüyor fakat bunu yapmak için rom bellekte bütün ses parcacıklarını byte byte adresleme yapıyor .yani doğru ses parcası doğru yere yerleşmedikten sonra imkansız.ses güncellemeleri mevcut yapıyı bozmadan düzenlendiği için sorun olmaz

daha pratık ve uygulanabilir yöntem şudur usb flas belleteki wav ses dosyaları yada sample dizlimleri bk5e yapılacak bir güncelleme ile ikinci bir rom bellek gibi ilave etmekle olabilir. bunu önündeki en büyük engel ise usb 2,0 hızının bunu yapabilmek için yetersiz olmasısıdr

üstündeki arap sesleri ve kitleri silinip sadece tr yee uygun kaliteli sampleler yapilabilirdi parasina gore fena diyil fakat ben cok beğenmedim a2000 deki kuru bağlama tonundan eser yok bk-5 de. iş sample boyutunda bitiyor madem tr piyasasına giriyon her şey kalite olsun ...