• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ben bu sitenin var ya...

Cevap: Ben bu sitenin var ya...

paylaşmak tanımak tanımak tanınmak tanınmak sevilmek ve kazanmaktır sözü bana aitdir bu özelliklere sahip tek site ise müzisyen olarak burası olduguna inananlardanım çogu müzisyen arkadasım anlık sahne ihtiyaclarını sitemiz sayesinde güncellemekte ve kurtarmakta o gününü.. kimimiz sıkıstıgımızda cihazımı satarak ekonomimize o anlık bir katkıda bulunmaktayız... saymakla bitmetrakya müziğin bizlere sagladığı kolaylıklar iyiki varsınız hatti zatında tüm site üyeleri için bir organizasyon yapılarak yıllık toplantılarla kişilerin tanısması belirli bir yerlerde ne güzel olur sezon sonrasında geziler mesela tüm türkiye capında...ben sahsen bu etkinliklere katılmak isterim...
sonsuz sevgi ve saygılarımla.....

sitemiz hakkında yazılacak herşeyi yer yer zaman zaman yazdık yorum yaptık zaten.. söyleyecek tekşey var ''buradayız, layık olduğumuz yerde'' I love tm

başlık hiç hoş olmamış,
duygular başka bir şekilde ifade edilebilirdi.

:D serbay bende ilk gördüğümde yuhh dedim ama yapmaz dedim bööle bişe.:D.bitanesin

Vallahi Hakan Abi, biliyorsun ki çoğumuz bir öğretici olmadan giriştik bu işe.Millet tatillerde sürtüp gece erken yatarken hep çalıştık.Uykusuzluktan gözlerim sızladı bazen klavye başında.Acil bir şey lazım olunca hep buradan yardım geldi.Bizi yine biz anlarız.Çünkü müzik kulaktan çok bence ruh meselesidir.

paylaşmak tanımak tanımak tanınmak tanınmak sevilmek ve kazanmaktır sözü bana aitdir bu özelliklere sahip tek site ise müzisyen olarak burası olduguna inananlardanım çogu müzisyen arkadasım anlık sahne ihtiyaclarını sitemiz sayesinde güncellemekte ve kurtarmakta o gününü.. kimimiz sıkıstıgımızda cihazımı satarak ekonomimize o anlık bir katkıda bulunmaktayız... saymakla bitmetrakya müziğin bizlere sagladığı kolaylıklar iyiki varsınız hatti zatında tüm site üyeleri için bir organizasyon yapılarak yıllık toplantılarla kişilerin tanısması belirli bir yerlerde ne güzel olur sezon sonrasında geziler mesela tüm türkiye capında...ben sahsen bu etkinliklere katılmak isterim...
sonsuz sevgi ve saygılarımla.....

En azından birbirine yakın olan arkadaşlar haberleşebilir.Ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz.Bir yakınının düğününe gidersin, bir bakarsın ki bizim XXXX adlı üye.Gayet güzel şeyler bunlar :)

evet kaliteli bir ortam uzun zamandan beri konuları ve yorumları okuyup çıkmak zorunda kalıyorum zamansızlıktan neti açtığımda buraya bakmadan yapamıyorum emeği geçen tüm dostlara sonsuz teşekkürler!!!

türkçemiz lastik gibi her yere çekebiliyorsun :D

bu siteye emek verenlerden üyelerden herkesten allah razı olsun...böyle bi yerin olması bizim müzik konusunda orglar konusunda bilgi olarak çok fakir kalırdık..

Gene sazanladım yaa...
Siteye kalaycı geldi sandım.
:)

Bu Baslik Ismail YK nin yeni sarkisi Ben senin Ananin sarkisi gibi olmus :D

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri