• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya için yeni os 5.0 yayınlandı!!!

• Konbuyu başlatan doni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 4K
Cevap: Audya için yeni os 5.0 yayınlandı!!!

yapılan optimizasyon ve geliştirmeler

UPDATE 5.0A

1 . We've added 2 new functions to the Disk Utility menu:- "Info" and "Restore".
2 . Ouantization has been improved in the Pattern EDITOR menu.
3 . "Pedal Switch" functionality has been optimized.
4 . Optimized "Midi Filter" management.
5 . Improved "Copy Styles" function in the Pattern menu.
6 . Improved the use of the "2nd Voice" with After Touch.
7 . Improved the Transposer function in the "Bass Fisa Low" function.
8 . Improved the functioning of: Audiodrum, Wave , MSP and Ins.
9 . Optimized the management of "Sustain Midi" on the "Global" Midi channel.
10 . Improved chords recognition in the "Easy mode" when using the Bass Pianist function.
11 . Improved both "Live Guitar" and "User Audio file" functions.
12 . Improved "Sustain Control" management within the Pedalboard.
13 . Improved minor and seventh chords recognition on the Style when using "Break".
14 . Optimized hard disk management.
15 . Improved management of the Global Transposer during real time tonality switch over.
16 . The problem present on Audya 4 with the "Manual Bass" during data transmission is now solved (Midi Out).
17 . "Global Transposer" management enabled in transmission ( Midi Out ).
18 . The Global Transposer functioning in presence of “ON” notes has been corrected.
19 . Improved Live Guitars selection via "Bank Select Midi" and "Program change".
20 . In the "Accordion Active” mode, the "Delete Notes" function was implemented after the Style stop, while the Manual Bass is active.
21 . Improvements carried out in the Midi Transposer menu (sections: Chord, Lower and Guitar).
22 . Improvements in the "Tabs" that can be assigned in the Play list section.
23 . In the Drum Set "Editor" environment, the Shift and Tune save settings has been corrected.
24 . In the "Accordion" mode the Manual Bass function was optimized.
25 . Improvements carried out to the Registration management (Single and Block).
26 . Improved compatibility between Mp3’s and Lyrics.
27 . Minor problems in the Midi Accordion "Factory Set-Up" menu have been solved.
28 . Optimized functioning of the Breaks in the styles (midi part).
29 . Improvements implemented to the Piano Styles Sustain function.

ayrıca;bundan sonra satışa sunulacak audya larda 192 mb ram standart olacak
yine satılacak xd ve sx vede midjay modellerinde floppy disk yerine usb kullanılacak...

audya 5 kulanıcılarına hayırlı olsun... bu aleti canlı hiç dinlemedim sadece netten demoları izledim bence audya 5 şuanda work station piyasasının kralı rakiplerinden en az 2 adım önde belkide fazlası umarım ülkemizde de müzisyenler bu aleti keşfederler kullanırlarda hiç olmasa farklı bir renk oluşmuş olur... xd 9 ve sx modellerinin sıfırı hala üretiliyor mu

Audyada bir çok sorun giderilmiş. Şimdi ram 192 mb da oldu. Artık Tünel müziğin set yapmamak için de bahenesi de kalmadı. Çok merak ediyorum şimdi bu updateden sonra Tünel müzik yeni bir set yapacak mı o da bilinmiyor.

benbir audya 5 kullanıcısı olsam hiç setle metle uğraşmam 80 gb hardisk var bu alette öyle biliyorum cubase den kes loopları yapıştır gitsin 197 polifoni ses çözünürlüğü olan bir alet bu ist bul a gittiğimde sırf keyif için tünel müzikte dinleyeceğim bu aleti

benbir audya 5 kullanıcısı olsam hiç setle metle uğraşmam 80 gb hardisk var bu alette öyle biliyorum cubase den kes loopları yapıştır gitsin 197 polifoni ses çözünürlüğü olan bir alet bu ist bul a gittiğimde sırf keyif için tünel müzikte dinleyeceğim bu aleti

Ritim yapmak öyle sandığın gibi kolay değil. Loop atmak ile ritim olayı bitmiyor. Profosenil isteyen bir işdir.Yeni kitler ve yeni sample ses atmak için özel ses kartı lazım o da sadece ketron da var kimseye vermiyolar. Yani set için Tünel müziğe bağlısın.

nasıl yani ne demek özel ses kartı bir zamanlar coşkun söylemişti böyle birşeyin var olduğunu öyle hatırlıyorum

Audya için drum kit ve ins formatında sample yapabilmek için özel ses kartı lazım. Sadece distribütörlerde var bu ses kartı başka kimseye verilmiyor. Yani anlayacağın kapalı bir aletdir.

Audya için drum kit ve ins formatında sample yapabilmek için özel ses kartı lazım. Sadece distribütörlerde var bu ses kartı başka kimseye verilmiyor. Yani anlayacağın kapalı bir aletdir.

Audya kullanıcıya kapalı bir cihaz değildir!!!

İns formatı ketronun fabrikasyon formatıdır fabrikada üretir ve satar yada ücretsiz verir..

siz yamahanın sattığı (tyros için) paketleri evde yapabiliyormusunuz...

MSP ise kullanıcıya açık multi sampling formatıdır..istediğiniz sesi sampling yapabilirsiniz...

insanları yanlış yönlendirmeyiniz....