• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar Pa80'de Kart Ne İşe Yarar Acill..

ali_96

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Piranha Acoustica S Type-FL Studıo
Arkdaşlar pa80'de kart ne işe yarar..Yani kartla napılır

Cevap: Arkadaşlar Pa80'de Kart Ne İşe Yarar Acill..

anlatmakla bitmez ali sample sesleri değişik kitleri içinde barındırır yanı kartsız hiç tat vermez pa80

hafıza kartsız bir cep telefonu düşün,içindeki müzikler seni tatmin etmez ama telefona hafıza kartı koyduğun zaman bol bol müzik atarsın resim yüklersin,video çekersin,,
pa 80 de kartsız birşeye yaramaz,ama kartı takınca kartın süper bi org olur,kartın içine sampler sesler atılır,genelinde türk sesler,elektro bağlama,bağlama keman saz tulum ney mey vs ve ritimlerin kitleri atılırki bu kart sayesinde pa 80 rtmleri süperdir,yani kısaca tamamen,kart olmazsa pa 80 batı orgudur,pa 80'i türk orgu yapan karttır,

bilginiz için teşekkürler yani 16 mb kart dedikleri budur bence çok güzel saoln

bu arada benim de bi sorum olacak
hard diskle flash kard ayni görevi mi yapio

evet hatta vardiyalı çalışıyorlar.

kartsız pa80 batı orgu demişsiniz... ben kartsız pa 60 kullanıyorum... batıyla ilgisi yok.. kartsız nice ritmler sesler ve introlu ritmler var..

kartsız pa80 batı orgu demişsiniz... ben kartsız pa 60 kullanıyorum... batıyla ilgisi yok.. kartsız nice ritmler sesler ve introlu ritmler var..

evet hocam kartsız bi pa 80 pa60 ile aynı sayılır,

peki sizin pa 60 da SAMPLER türk enstrümanlar ve TÜRK KİTLERİ bulunuyormu,elektro bağlama bağlama keman ney mey,düdük,zurna kemençe tulum v.s sesleri SAMPLER olarak bulunuyormu, cevab hayır,sadece ses benzetmeleri ile yapılmış elektro bağlama keman v.s sesler bulunuyo,

Yanlış anlaşılma olmasın korg pa 60 ile türk müziği yapılmaz demiyorum,

benim demek istediğim,kartsız korg pa 60 ve pa80 de türk sampler sesler ve kitler bulunmuyo,

kartsız korg pa 80 de de türk sampler sesler ve kitler bulunmuyo,ancak kartlı pa 80 veya pa 60'a sampler yüklenir ve türk sesler ritimler olur,demek istediğim bu,