• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar a2000 yardım yarın almam gerekiyor

sensak43

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
bağlama klevye
arkadaşlar 8 saattir netteyim ve güneş doğunca org almaya gideceğim yardım ederseniz çok sevinirim. sorum şu olacak a2000 almaya karar verdim ve a2000 ve a2000 v2 plus olduğunu nasıl anlayacağım ve fiyatı ne kadar alan arkadaşlar yardım eedebilir mi acaba iyi geceler şimdiden tşkler

Cevap: arkadaşlar a2000 yardım yarın almam gerekiyor

kardeşim bilmiyorum ne tarz müzikle ilgileniyorsun eğer gerçekten profosyonel düşünüyorsun yüksek performans istiyorsan a 2000 yerine sana en az tyros 3 öneriyorum tyros serileri muhteşemdir yamahanın her aletini çok iyi bilirim a 2000 3500 tl civarı bence 5000 tl ver tyros almanı öneriyorum hayırlısı olsun arada dağlar kadar fark var

Moderatör tarafında düzenlendi:

abicim ben kütahyalıyım ve düğün işi yapıyorum o kadarına gerek yok maddi durumdan dolayı çıkamam zaten genelde korg kullanıyorlar burda ama ben yamaha almak istiyorum a2000 güzel geldi ama özelliklerini bilmiyorum mp3 board varsa çok daha iyi olacak tskler

güzel abim a2000'de ne yazık ki mp3 board bulunmuyor ama waw dosyalarını okuma özelliği var.sana a2000'i şiddetle tavsiye ederim heleki v2 plus çipinin alete uyarlanması ile birlikte.birkaç ay sonrada emo usb çıkınca tadından yenmez.eylül ayı gibide salim ve batuh üstatların seti çıkacak.hiç bir şekilde set sıkıntısı çekmezsin.şuan bile bir çuval dolusu kaynak var.bende pa800 kullanıyorum 2.bir klavye olarak en kısa zamanda a2000 sahibi olacağım inşaallah,aletin şimdiden hayırlı olsun,güzel günlerde kullanman dileği ile...

v2 plus takıldıgında orgun uzerıde bulunan arabıc rıtm bolumune gırdıgınde turk rıtmlerı cıkıomus..sanırım burdan anlayabılırsın.

Merhaba Yamaha A2000 iyi bir seçim olur. Çip Konusuna gelince Cihazda Edi zurna varsa cihaz çiplidir yada seri numarasını can başarı arayarak öğrenebilirsiniz Can abi çip taktığı cihazların seri numarasını alıyor.. Fiyat konusuna gelince Çipli fiyatı 3600 3650 civarlarında satılmaktadır..
mp3 Konuısuna gelince cihaz wav formatı okuyor hiçbir sorun teşkil etmiyor tam tersi wav formatı mp3 formatından daha temiz ve kaliteli ses vermektedir sadece şarkıların mb biraz yüksek oluyor 16 gb hafıza kartı aldınmı hiç bir sıkıntın olmaz..
Bu arada emo usb 2 ay sonra naipse çıkacak onuda aldınmı deyme keyfine :)

Geçen bir arkadaşım aradı 1 aylık çipli faturalı sıfır gibi cihazı var düşünürsen 3250 tl ye vericek özelden sana tel nosunu atabilirim..

ne garip 3500 tl ye tertemiz pa800 almak varken yamahayı neden düşündün anlayamadım. birçok cihaz kullandm yamaha,roland.korg, en son aletim or700 idi. fakat korg serilerindeki ne o sesi nede o ritimi alamıyorum. tek tavsiyem o paraya git temiz 2. el pa800 çak.. olay bitsin :D yamahaya seti yapana kadar sezon biter.üstelik set yapan üstadlar yamahaya(tyroslar hariç) yaptıklarında olay olmuyor. yani üstadlar muhteşem ritimler sesler yazıyor ona bişey diyemem hakkımda yok zaten

lakin. bu alete istedikleri kadar yazsınlar malesef.

tyros serisi güzel ona lafımız yok.

saygılarımla
pa800 al :D

once hayirli olsun gule gule kullanirsiniz insallah,ama bana gore a2000 o parayi hak etmiyor.bence temiz az kullanilmis p-800 alabilirdiniz veya pa3x tabi sizin karariniz birsey diyemem,tekrar hayirli olsun.

bencede a 2000 o parayı haketmıyo etse cıhazda mıc gırısı yok mp 3 bord yok anlamadım gıttı bu yamahayı usta hem dıyolar korg dan ustun tyros 4 sozumuz yok ama yanlıs fıyat plotıkası var bence bu urunun fıyatı cok yuksek

a 2000 alacagına temız sorunsuz pa 800 al derım usta

bana sorarsaniz cihaz saglam bi cihaz olsa sonuna kadar o parayi hakediyo... ama biraz malzemesi zayif gibi geldi bana... pa800 ü önerenler birakin mik, girisini mp3 board i da bana bi demo gösterin, ses, ritim netligi dolgunlugu bakimindan da benimde fikrim degissin... youtubenin altini üstüne getiriyorum hep ayni seyler hep ayni seyler... a2000 bence islenmesi ve incelenmesi gereken bi cihaz... ( hatta üzerinde edi zurna olsa ben para verseler chip attirmam cihaza ama o seste artik olmazsa olmaz oldu, milletin kulagi alisti o zurnaya malesef...) ben iki kez denedim kurcalamak güzel a2000i... en azindan üzerindeki seslerle oynayinca biseye benziyo... ama korg öyle degil yok o usb yok bu usb... buda benim görüsüm:) kimse kizmasin...