• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aral MC 101 ORG ALICAM YARDIM

• Konbuyu başlatan 20ay308
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 7K

20ay308

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa55tr - Pa500 - Pa800 - G600
Aral MC 101 ORG ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİZCE ALMALIMIYIM GÜZEL GELDİ BANA SESİ RİTİMLERİ BAŞLAMAK İÇİN İDEALMİDİR ?
BİDE HOPARLOL ÇIKIŞI VARMIDIR ?

Cevap: Aral MC 101 ORG ALICAM YARDIM

bu işe ilk defa başlıyorsan yamaha a 300tr ile başla derim,öyle bi marka ilk defa şimdi sizden duydum,gelişmenizde fazla yardımcı olmaz o klavye,
a300tr hem türk orgu,sürekli çalışmaları oldu,gayet güzel klavye,madem başlayacaksınız bu işe,bence a 300tr alın,
yada
roland exr46
yamaha a300tr
ikisinden birini alın

vay be ne orglar çıkmış,hemide oryantalmiş,ben MC3-A diye dandikmi dandik orgla başlamıştım...

evt oryantal

videosu burda :

ilk defa başlıyorsanız vede ısrarlıysanız daha düzgün bir klavye tercih edin.

bu iş görmezmi yani ?

iş görür görmesine ama şöyle 450-500 tl ye bulabilceğin bi klavyeye bak,alternatif çok tabi,öncelşkle büyük tuş olması ilerisi için iyi,yamaha a300 önerrim bende,bu çok basit kalmış zamanımıza göre...

İnternette 60 lira fiyat veren olmuş. Bende müziğe başladığım yıllarda böyle bir org almıştım ama bu dediğim yıllar önceydi ve seçme şansımız bugünkü kadar yoktu mecburiyetti anlayacağınız. Bu oyuncağı almanızı hiç tavsiye etmem, vakit geçirmek için diyorsanız alın ama müziğe başlayacağım diyorsanız sakın almayın araştırın bir çok fırsat var önünüzde...

Bence çok basit en azından tuşesi standart boy bir klavye tercih edin marka almanızı bende önereceğim ritim ve sesleri daha doyurucu aletleri seçmeniz yerinde olur sonra başka klavyeye geçtiğinizde zorlanabilirsiniz technics kn 800 yada 1000 olabilir eğer Türk ritim sesleride olsun isterseniz başlangıç olarak bende a300 tr yi öneririm imkanınız varsa derside alırsanız teknik yönden müziği öğrenmenizde fayda var

evet mc-101 i hatırlıyom ben 8 yaşımdayken felan almıştım 17 yıl önce oryantal ufak tuşlu oyuncak org bi işe yaramaz yamaha a300 tr çoooook professional kalır yanında sakın alma mc101 tamamen çocuk oyuncağıdır ...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri