• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ankara sx 3000 satılık hd full

• Konbuyu başlatan comx06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K

comx06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron xd9
satılık sx3000 ankara... HD'li ...üstünde set mevcut 170 yakın ritim var ...kılıfı biraz yıpranmış ekraındada ufak bir çizik var satırları kesmiyor....alet temizdir...2600 ytl...

Cevap: ankara sx 3000 satılık hd full

hayırlı satışlar.erken pes ettiniz sx3000 de?karar sizin tabiki yanlış anlamayın.ama siz 1800 e arıyordunuz ve 1900 e aldım demiştiniz.2600 e satıyorsunuz.inşallah satılır...

e artık sitede bu işi ticaretini yapan bir sürü kişi var kullanmak için aldıklarını sanıyorsun ama bir hafta sonra bakıyorsun satılık ilanları dolu ve üzerine kar eklenmiş şekilde birde daha önce çok yüksek fiyat diye burun kıvırdıkları aletleri alıp üstüne 250/300 tl fark koyarak tekrar ilana veriyorlar

sx 3000 kullanması öyle kolay bir makine değildir alışmak zordur acemiler yaklaşmasın hiç sonuç hüsran olur taşımasıda zor ama ne istediğini bilenler için muhteşem bir orgtur ben kendi çapında tecrubeli birisi olarak bu aleti zevkle kullanıyorum ve herkeze tavsiye etmiyorum:)
ve alırken beleşe bekleyenler ne hikmetse satarken anasının nikahını istiyor bu devirde herkez uyanık madem ucuza aldın ucuza sat değerini sen koymuşsun alırken zaten

hayırlı satışlar.erken pes ettiniz sx3000 de?karar sizin tabiki yanlış anlamayın.ama siz 1800 e arıyordunuz ve 1900 e aldım demiştiniz.2600 e satıyorsunuz.inşallah satılır...

Merhabalar.

(Herkezin istediği fiyatı istemekte özgür olduğu düşüncesini savunaraktan) Size katılıyorum , haklısınız...

Selâmlar...

sx 3000 kullanması öyle kolay bir makine değildir alışmak zordur acemiler yaklaşmasın hiç sonuç hüsran olur taşımasıda zor ama ne istediğini bilenler için muhteşem bir orgtur ben kendi çapında tecrubeli birisi olarak bu aleti zevkle kullanıyorum ve herkeze tavsiye etmiyorum:)
ve alırken beleşe bekleyenler ne hikmetse satarken anasının nikahını istiyor bu devirde herkez uyanık madem ucuza aldın ucuza sat değerini sen koymuşsun alırken zaten

Ümit Hocam , size de katılıyorum ; teşekkürler...

Selâmlar...

Hayırlı satışlar diyelim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

acayip cahil bir şekilde yorum yapıyosunuz...

1.Mal benim istediğim fiata satarım..

2.siz benim elimde kaç tane sx 3000 var..kaç tane xd9 ..yada kaç klavye var biliyormusunuz..

3.sx 3000 in fiatını bu olduğunu sizler yazmıştınız bana...
ve..

4. ben buraya satılık bir ilan verdim harici yorumlar veya soru sormadım...!

4 -ben burda bir satış yapmaya çalışıyorum ne dolandırıcılık nede başkabirşey yapıyorum..ama sizin yaptığınız bu yorumlar belkide benim satışımı etkiliyor, bu herşeyden önce günahtır...şimdiye kadar elimden geçmeyen klavye kalmadı nerdeyse alıp sattım...

acayip cahil bir şekilde yorum yapıyosunuz...

1.Mal benim istediğim fiata satarım..

2.siz benim elimde kaç tane sx 3000 var..kaç tane xd9 ..yada kaç klavye var biliyormusunuz..

3.sx 3000 in fiatını bu olduğunu sizler yazmıştınız bana...
ve..

4. ben buraya satılık bir ilan verdim harici yorumlar veya soru sormadım...!

4 -ben burda bir satış yapmaya çalışıyorum ne dolandırıcılık nede başkabirşey yapıyorum..ama sizin yaptığınız bu yorumlar belkide benim satışımı etkiliyor, bu herşeyden önce günahtır...şimdiye kadar elimden geçmeyen klavye kalmadı nerdeyse alıp sattım...
arkadaş burda kimse sana hakaret etmedi.cahil lafı hiç yakışmamış.istediğin kadar klayen olsun kimsenin gözü senin klavyende değil.bizlerde satılsın yazdık, kimseye bu fiyata almayın yazmadık.