• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aman DİKKAT !!!

Cevap: Aman DİKKAT !!!

Suç onlarda değil, onları yakalayıp serbest bırakanlarda böyle adalet mi olur. Dünyanın neresinden böyle bir şey var. Derin hüzünlerimle,

Suç onlarda değil, onları yakalayıp serbest bırakanlarda böyle adalet mi olur. Dünyanın neresinden böyle bir şey var. Derin hüzünlerimle,

Suç onu serbest bırakanlarda... Yakalayan işini yapmış zaten adamı adalete teslim etmiş...

Slm.Arkadaşlar belanın nereden geleceği belli olmaz ama yinede içikili mekanlardan uzak durun.Çoluğumuz çocuğumuz var en azından onları ortada bırakmamış oluruz.Geçmiş olsun meslektaşıma.Nekadar adam gibi içen olsada aralarından böyleleri de çıkıyor.Özellikle pavyonlardan uzak durmaya çalışırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yani öyle şeyler söylemek istiyorum ki bana yakışmayacak. O yüzden Allah' a havale.

hakimin serbest bırakmasındaki yasal dayanağı öğrenmek istiyorum

Buna verecen 10-15 yıl benim gözümde hakkı odur.

Kahretsin ki bu mesleğin fıtratında bu var. Çoluğuna çocuğuna ekmek götürmek için sanatını icra etmek isteyen birçok arkadaşımız bu tarz olaylara maruz kalıyor.

yıllar önce tavernada çalışırken benim başıma buna benzer bir olay gelmişti.adamın istediği şarkıyı bilmiyordum.geldi kafama silah dayadı ortam karanlıktı.neyseki mekan sahibi ve garsonlar yetişti adamı adamı aldılar başımdan.o günden sonra bu işi yaptım ama nefret ettim böyle ortamlardan sadece düğünlerde çalıyorum.görende savaşıyoruz sanacak sadece müzik yapmaya insanları eğlendirmeye çalışıyoruz.

Polis olmasa ben ölmüştüm hayatım boyunca hep mlnnettar kalıcam o mahkemeler varya adaletın a sı yok 4tane agır ceza mahkemesıne gırdım suclar sabıt hepsı serbest kaldı..