• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acilllllllllllll pa800 ritim istek

kermen55

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600 QT
slm arkadaslar SİZDEN RİCAM BANA 2-4 ANKARA VE DİGER YÖRELERE UYGUN RİTİMLER LAZIM ELLERİNDE OLANLAR BANA VERME ŞANSI VARMI ?????

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Acilllllllllllll

cok yardımcı oldunuz tşk ederim

Cevap: Acilllllllllllll pa800 ritim istek

abicim bu sitedeki hangi pa800 setini indirirsen içinde illaki ankara ritimi vardır.buraya konu açmaya ayıracagın vakiti set arayarak geçirseydin eminim en iyisini bulurdun..
herşeyi devletten beklemeyelim :)

Arkadaşlar sorun nedir biliyor musunuz? Araştırma yapmayı sevmeyen hazırcı bir toplum olmamız.Hangi seti açarsanız açın içinde mutlaka 2/4 , 4/4 , çiftetelli , slow , vahde bunlar mevcuttur.Bir de çok yardımcı oldunuz diyerek sitem etmek bence yersiz olmuş.Ama derseniz ki ben setlerden beğendiğim ritimleri tek tek alamıyorum o zaman bir nebze size hak verebilirim.Umarım istediğiniz ritimleri bu arada bulmuşsunuzdur.

slm arkadaslar aradım cok hemde hergün sürekli ama yok bulamıyorum % 80 nı aynı cıkıyor bir hardisk dolu set var 100- 50 aynı simdi eleme sonra kendi setimi yapım diyorum aynı oluyor ben bunun için yazdım farklı varsa istedim ama istemez olaydımmmmmmm iyi akşamlar
:(