• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acil satılık yamaha a1000 tr ÇİPLİ lüleburgazdan

Cevap: acil satılık yamaha a1000 tr ÇİPLİ lüleburgazdan

anladm evren kardesım de ben zaten orgumu o fıyattan hesaplamıom kı duz a1000 ler 700 800 lıra sızınkınede 1000 lıra verırler dıe dusunuyorum hadı pa55 ın temızı de 1600 olsun sana takas dıee yıne de arada 600 olması normal gelıo bana...satabılırsınız ınş 1200 e ama o da zor haklısınız ben zaten ılanda yazdıgım fıyata satamam bılıyorum vermez kımse yenı aletler cıkıo ama a1000tr de vermezler...bencee sen bı gel edırneye gor aletı bak evde yattı ehlıyet almak ıcın satıorum zaten ehlıyetım emnıyette yoksa bende satmam ev kullanıcısıyım pa55 ı nıye satıım ıhtıyacım olmasa hem..sende bu temızlıkte pa55 ı alsan calmaya doysan satmaya kalksan yıne zarar ceekmeden satarsın nevale bol pıyasası ıyı....hayırlısı valla evren kardes alete ıyı para evrenler oldu ama sonucta sen burgazdasın ben edırnede bu yuzden anlasabılsek ıyı olur hem sen de temız dıosun benımkıde temız yapabıleceklerı maxımum fıyatlar bellı fark bellı temız sonucta yarı yolda bırakmaz ben bundn once bakımsız bı alet almıstım ucuz dıye ama tamırde cok ugratım beyogulunda yıne de karar senın gel gor derım aletı...

Moderatör tarafında düzenlendi:

a1000 tr ni üstüne 600 verip pa55 alamam hocam umarım satarsınız a1000 in en döküğü 1200 lıra ben evde kullandım birkere bile dışarı çıkmadı alet ekran jiletini hala duruyor hayırlı müşteriler diliyorum size

sagol evren kardes sana da hayırlı satışlar........

ben düşünüyorum fakat kargo ya vrmeniz gerekecek

nerelisiniz kargoya veririm benim için pıroblem olmaz 05435671424 numaram arayın detayları görüşürürüz

ilan güncel

ilan güncel

ilan güncel

ilan güncel

ilan güncel