• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acil g-600 okuma hatası

• Konbuyu başlatan mpmyo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 3K

mpmyo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 V.2 256MB
arkadaşlar buradan rıtımlerı ındırıyorum ama dıskete attığımda bazı rıtımler yuklenıyor ama bazılarında error yazıyor ve performancelerın hıçbiri yuklenmıyor fabrika ayarlarına çevirdim ama yıne olmadı hafızayı sıldım yıne olmadı. orgum g-600. yardım lütfen

Cevap: acil g-600 okuma hatası

benim gönderdiğim setlerden denediniz mi.problem yok onlarda.ben tek tek deneyip arşivledim

disketin bozuk olabilir baska bir disket ile denemeni tavsiye ederim. çünkü disketler cabuk bozuluyor..

arkadaşlar teşekkur ederım orgu takas amaçlı hasarlı olarak değişime sundum saygılarımla

Dostum diskette bişey yoktur.Bence pilin değişmesi lazım pil bitmiştir ritim yüklenmiyorsa.Bide bunu dene.Şimdi bu pil nedir ne işe yarar bildiğimiz saat pilidir bilgisayarda bios pili derler 3V tur.küçük pil.orgun arkasını çevir bütün vidalarının çıkar kapağı aç.tam ortada pil olacak görünce tanırsın zaten.pili çıkar yenisini tak.Dikkat g600 bütün ritimlerini, performasnlarını bunun içine kaydeder dolayısıyla çıkarınca hepsi gidecek.benim hesaplarıma göre 800 kere ritim yükleyip silince pil bitiyor.gücü bitmiyor ama hafıza olarak kullanıldığı için sürekli sil yükle sil yükle bitiyor.Umarım anlamışsındır.SAYGILAR