• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil!!! 256 mb ram yükseltme için Os ve Restore dosyaları lazım v2.02

ozcan0722

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Klavye
Orgumun üstündeki os sürümünü yükseltmek için yükleme yaptım ancak 256 mb olan ram yazısı görünmüyor ayrı bir os dosyası lazımmış bu dosyayı upload edebilirmisiniz ?

256 mb Os ve Restore dosyası lazım kısaca !

Şimdiden teşekkürler

Cevap: Acil!!! 256 mb ram yükseltme için Os ve Restore dosyaları lazım v2.02

buyurun..

üstat ram nerden aldıysan o kişi size 2 adet dosya verecekti usb ile beraber almadınızmı bu 2 adet dosyayı .1. dosyayı atıyorsun örnek 2.0 sonra tekrar mak acıp 2. kısa olan 9 mb gibi bu dosyayıda atınca mak açınca otomatikman 256 mb yazar.siz bu ram aldığınız kişiden bu dosyayı alın.org un seri no deniyor bu yalan at çalışır saygılar

bu üsteki dosyayı atarsan sadece 2 seferde yüklesen mak 64 görür bilginesize 2 adet dosya lazım ancak 2. attığın dosya size mak 256 çıkaracak bilgine aldığın kişiden iete bu d 2 adet dosyayı selamlar. sorunun çözülür.

abi 256mb ram aldım bir türlü okumuyo . hangi os yüklemem lazım bilmiyorum. yanında da bana hiçbir dosya verilmedi lütfen yardım edin

256 mb ram yanında hd kit ve usb filash bellek veriliyor onun içinde mevcuttur os dosyası 256 m için.