• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000-yazdığım yeni ilahi ve 2-4 ritim

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Değerli üstadlar henüz yeniyim ritim yazmada hatalarım affola, daha tam bitmedi ritimlerde eksiklikler var

2-4 ritmin son varyasyonunu ben yazdım ,piyasada olan bi ritim

ilahi ritmini 0 dan kendim yazdım, cihazdaki çipteki ilahi ritimleri semah gibi gıcık geliyordu bana, umarım fena değildir.. daha eksiklikler var, akorlar daha güzel geldiği için trompet sesi ile yaptım :):) ilginç gelebilir belki...

yorumlarınızı bekliyorum ona göre devam edecem,kötüyse başta söyleyin bırakayım başlamadan :D

Cevap: A2000-yazdığım yeni ilahi ve 2-4 ritim

Güzel güzelde demoların çok kısa

format waw olunca çok yer kaplıyor abi..net zayıf burda karşıdan çekiyorum abi, atarken sorun oluyo diye kısa çektim

bence ilahide o hay hay sesi cok abartı olmus o sesi sadece atak a eklesen daha iyi olabilir diye dusunuyorum ama güzel eline saglık

dostum 2 4 de ne üzeri çaldın çok canlı bi oyun havası olmuş koma ayarını nasıl verdin benimkiler bu kadar canlı çıkmıyor??????

dostum 2 4 de ne üzeri çaldın çok canlı bi oyun havası olmuş koma ayarını nasıl verdin benimkiler bu kadar canlı çıkmıyor??????

hocam a1000tr ile aynı tonları yakalamanız zor sanırım. bu cihaz a1000tr ile alaksı olmayan bi cihaz

ritimlerinde miks dengesizligi var buna dikkat edersen cok daha ıyı olur kros fazla ılerde bas ve acc ler duyulmuyor ritim yazarken butun bunların dengesıne hepsnın belırlı sevıyelerde duyulacak olmasına dıkat edın vede panlamalar yaparsanız zengınlık vede duyum acısından ıyı olur rıtımlerınızı yazarken orkestrasayonada dıkkat edersenız daha basarılı sonuclar elde edersınız

2/4 iyi ama.
ilahi için yaptığın ritimde 'hayy' sesi her vuruşta değilde 4 vuruşta bir gelirse daha sade olur.