• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 WAVE MEYANLAR eras müzik yamaha bayii

Cevap: A2000 WAVE MEYANLAR eras müzik yamaha bayii

bedavaya inmiyor malesef indiren bi arkadasimiz 4shared e atabilirse hem saglam silinmez hemde rahatca herkes indirebilir :)
Emegi gecen herkese tesekkurler...

ben biraz önce bedavaya indiriyordum.vazgeçtim denemek için indiriyordum çünki..4shared kimse istemiyor üye olmak lazım vede DNS ayarları yüzüden.bence tekrar dene ilker-ReiSS.15 saniye beklemen gerek sayıyor sonra indirmek için tıkla yazısı çıkıyor.şu anda tekrar denedim.problem yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nasıl indiriyoruz anlayamadım bi yazın allah rızası için 15 saniye sayıyo sonra ne indir yazısı çıkıyo ne bişii bekliyoz öyle....

internet explorer 10 ile denedim inmedi google chrome yukledim suan indiriyor ;)

bi iyilik yapacaksanız şunu düzgün bilinkle yollayın bunaldım iyice valla selamlar ...

google chrome ile denedinmi?

arkadaşlar paylaşım tarihi eski arşivde var ama şu an nerde bulamıyorum bulabilirsem 4shared üzerinden paylaşıcam ilk yüklediyim link saglam indire bilirsiniz toplu yükleme uzun sürüyor tek tek atıyorum isteyen isdediyi yerden indirebilir farlı meyanları buraya atıcam güle güle kullanın link yenilendi

manisa 3. sulh mahkemesi ..... diye uzayıp gidiyo link :)

tamaaaaam sorunu çözdüm google çorum kullanmak gerekiyomuş....

yanlız barak keman burda yokk........:)