• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 2000 full demolar-- tanıtım

senlikci

*Vip*
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2 plus, korg pa 1x
arkadaşlar psr a 2000 için deneme demoları istek oldukça ve zamanla ilave edilecektir.

az cok fikir sahibi olmanız açısından. şimdilik türk demolar akabinde batı demolar ve ses demoları eklenecektir.

tüm yöreleri bilmediğim için elimden geldiğince bi şeyler yaptım hata varsa affola :)

orgun en çıplak halidir herhangi bir edit yok kısa zamanda yeni oluşturulmuş yada düzenlenmiş ritm- ses ve registry bankları paylaşacağım..

buyrun ....

Cevap: a 2000 full demolar-- tanıtım

Emeklerine sağlık hocam daha ne yapacaksın :) gayet güzel olmuş hepsi...

şenlikçi hocam emeğinize sağlık demolar gayet açıklayıcı olmuş sizlerin yapacağı çalışmalar ile aletin önünün daha da açılacağı kanaatindeyim.yanılmıyorsam bir ara uzun bir süre sitemizden uzak kalmıştınız.kısa bir süre önce de tekrar aramıza katıldınız.yanlış hatırlamıyorsam askere gitmiştiniz

şenlikçi hocam emeğinize sağlık demolar gayet açıklayıcı olmuş sizlerin yapacağı çalışmalar ile aletin önünün daha da açılacağı kanaatindeyim.yanılmıyorsam bir ara uzun bir süre sitemizden uzak kalmıştınız.kısa bir süre önce de tekrar aramıza katıldınız.yanlış hatırlamıyorsam askere gitmiştiniz

teşekkür ederim kardeşim dileklerin için lakin ben hiç uzak kalmamıştım karıştırıyorsun sanırım 8 yıldır forumdayım :) :)

Demolar süper ellerine sağlık.. Aletin boş hali bile yetiyor.. Mayıs'ın ortasında veya sonunda set hazır olacak diye duydum.. Eğer o zamana kadar yetişirse daha da süper olacak diye düşünüyorum..

Güzel bir tanıtım olmuş. Fikir sahibi olmak isteyenlere iyi bir fırsat..
Teşekkürler..

çok güzel demolar paylaşım için teşekkürler

günceldir.. istek halinde demo eklcektir arkadaşlar..

günceldir.. istek halinde demo eklcektir arkadaşlar..

sayın arkadaşım eline sağlık güzel olmuş. fakat eski bir yamaha kullanıcısı olarak (or700) bu alete çok ısınmak istedim. bi süre gayet iyi gittim... sonra piyasa ve alet bıraktırmak zorunda kaldı. bended or700 ile yapılan demolar var. gayet güzel.

şimdi a2000 e bakıyorum. fakat bir yol alamadığı kanısına vardım gibi. bu nacizhane fikrim. amaç polemik değildir. fikrimi söyledim. tabiki bir pa800 ile kıyaslamıyorum lakin pa800 e halen yaklaşma fırsatını bulurmu diye bekliyorum.

saygılarımla,

tesekkuler bıraz daha 2/4 ve cifte ekleyebilirseniz mnn olurum.ellerinize saglık...