• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 2000 emo usb

PSRozzy

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PSR A-2000
evet arkadaslar az once usb geldi yukledım denedim.Suan ham halıyle tabi usb saatte geç oldugu ıcın takıp tesısata dınleyemedım.Demo konusuna gelınce pc destekli demo yapamıyorum suan pc de sorun var.orgtan waw demo ise usb busy dıye hata verıyor.hata degıl ama cevırıcı ıle 1 usb daha baglamak lazım.4 SAYfa ritm var yani 40 ADET seslerde 11 sayfa kitler 20 tane.demo sorununu cozersem tekrardan demo yaparım..selamlar..

Cevap: a 2000 emo usb

tşkler dostum biligiler için.ben izmirdeyim bende alacagım ama nereden alındıgı konusunda bilgim yok.yarına kaldı.ama demo yüklersen iyi olur.

hocam set hakkındaki düşünceleriniz nedir? aletin saundunda ciddi olarak değişme varmı? kick leri nasıl? elektro bağlamalar nasıl? hocam usb de boş yer olmadığı zaman o yazı çıkıyor

iyi iyi usb suanlık daha ılk hali setin daha sonra çok daha güzelleşecektir alet.oturup ince ayar yapmak şart.. sesleri kaliteli buldum efeklerle destekleme yapılması şart.kiklerde çok iyi başarılı bir set.

oguz bana da takalım usb yi :)

takalım sana da usb yi umut abi sonra gelsin ritmler ::)

Hayırlı olsun.Ben solo keman vede klarnet seslerini çok merak ediyorum.

arkadaşlar birazdan kendi çekimim videoları atıcam sizler için..

kulaklıkla dınlersenız daha ıyı duyabılırsınız....vıdeo bilgilendirme amaclıdır sizlere yardımcı olsun dıye yaptım...

ozzy hata verdi.başka bi siteden yüklemeyi denesen.benim için 3 şey öenmli elektro baglama,klarnet,zurna bunlar güzelse zaten diğer seslerde güzeldir.bu çalgıların tınıları çok öenmlidir.