• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

750 tl ye yamaha a1000 veya roland gw8 aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

roland g600 cü

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland g 600
Arkadaşlar butcem 750 tl ıle sınırlı teklıferınızı beklyorum

Cevap: 750 tl ye yamaha a1000 veya roland gw8 aranıyor

gw-8 1400 lira civarında a1000 1000 lira falan

ilan guncel

Arkadaşlar butcem 750 tl ıle sınırlı teklıferınızı beklyorum

Dediğin fiyata dediğin orglari alman ne yazıkki mümkün değil yoksa şaka falan mi yapıyorsun:)

roland gw8 fiyat olara 750 TL etmez ki. o fiyata çok yıpranmış bir org bulabilirsin bu da işini görmez.

Arkadaşlar arkadaşımız yazmış ve şu fiyata arıyorum demiş kullanılır, kullanılmaz, kırık, dökük, yıpranmış hiçbirşey umrunda değil belkide o paraya bulur bulmaz sizden ricam üzerine gidilmesin ve arayışına müdahale edilmesin belkide o fiyata satan olur bırakın herşeyi kendisi halletsin umudunu yitirmesin tabiki gönlümüz temiz ve kullanışlı bir alet almasından yana ama arkadaşımız için herşey fiyatı demekki. Dilerim bulur ve beğenir. Saygılarımla,

Arkadaşlar arkadaşımız yazmış ve şu fiyata arıyorum demiş kullanılır, kullanılmaz, kırık, dökük, yıpranmış hiçbirşey umrunda değil belkide o paraya bulur bulmaz sizden ricam üzerine gidilmesin ve arayışına müdahale edilmesin belkide o fiyata satan olur bırakın herşeyi kendisi halletsin umudunu yitirmesin tabiki gönlümüz temiz ve kullanışlı bir alet almasından yana ama arkadaşımız için herşey fiyatı demekki. Dilerim bulur ve beğenir. Saygılarımla,

Abi ne yazıkki sana katilmiyorum çünkü herşeyin belli bir piyasasi vardır ve o piyasadaki fiyatlara alınır satılır. bu mantikla hareket edersek herkes gönlünden geçen fiyatları yazıp binlerce konu acar foruma bende 2000 liraya tyros4 arıyorum 10 000 liraya son model mercedes arıyorum böyle sonsuza kadar gider bu.. ben org arayan arkadasa bu fiyatlara alamayacağını söyledim çünkü gerçek olan bu ve birinin söylemesi lazım bende bunu yaptım. arkadaş inşallah biraz daha para biriktirip istediği orgu alır...

satılık sıfır GW8 kutusunda 1500 tl satıyorum üstad.

bulursan bende alırım ayrıca sen muzısyen ıse a100tr ıle gw 8 nasıl aynı kefeye koyuyorsun kı

konu nasıl kapatılıyorsa yonetıcılerden rıcam kapatılsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...