• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2011 Erol Ömer Kart ve setleri buyrun

Cevap: 2011 Erol Ömer Kart ve setleri buyrun

Sayın hocam bende teşekkür ederim, bu gün geçiş yaptım bu karta, herkese tavsiye ederim.. İçerik olarak her türlü ritim var her yöreye ait, 4 tellisi ud'u yaylisi, hüsnü klarneti tamamen şahane bir kart.. Kullanmayanlara tavsiyemdir.

Arkadaşlar sayısız yorum var ben herkese tam olarak hitap eder bir şekilde anlatayım.

1) Belirttiğim üzere sattığım bir adet PA -80 Harddiskinde tesadüfen buldum
2) Pa - 80 içindir
3) İçeriğini org ile denemedim bilmiyorum
4) PA -60 orgunuzda kart yuvası takılmış da PA - 80 e uyumlu hale getirilmiş ise uyar yoksa kart destekli olduğundan uymaz
5) İçeriğini bilmediğim için değiştirilmesi muhtemel sorununuza da yanıt yazamıyorum.
6) Sahibinin bile kim olduğundan haberim yok şikayet söz konusu olursa silme durumunda kalabilirim.
7) Setini PA - 80 dışında orglara uyarlamanız zordur dönüştürebilirseniz de karar sizin.

Tüm güzel yorumlarınıza sonsuz teşekkürler. Saygılarımla,

Hocam hayırlı gunler ben bu kartı yükledım erol ömer verdığınız setlerıde tabi fakat benım bazı rıtımlerım bozuk çalıyor bazıları setlerde bir problemmı var acaba

Yalnızca erol board 2 yimi yüklesem acaba bu kart karma olduğundan bu problem olabilirmi

Hocam hayırlı gunler ben bu kartı yükledım erol ömer verdığınız setlerıde tabi fakat benım bazı rıtımlerım bozuk çalıyor bazıları setlerde bir problemmı var acaba

Kartınızda bir problem olabilirmi ? Muhtemelen kartınızda ki ufak tefek sıkıntılar böyle bozuk seslere neden oluyordur bir de başka birinin kartı veya yedek kartınız ile denemenizde yarar var.

Veya sık sık set değiştirmelerinizden orgunuzda virüsler oluşmuştur. Virüs silme işlemini uygulayıp birde öyle deneyin lütfen,
VİRÜS SİLMEK : Disk tuşuna bas menü tuşuna bas erase seç. F1’e bas. Karşına çıkan seçeneklerden kutucuk içerisinde soru gelirse exıt/no ile çık, f1’e bas karşına çıkan dosyalardan Tempo Value düğmesi ile Proğram dosyasını DURUM tuşunun önüne getir, f3 tuşu ile Proğramı open yap ve proğrama gir ve user1, user2 ve User Dk dışında bulunan user leri DEL ile sil onlar virüstür. OK.

Kolay gelsin Saygılarımla,

hocam çok teşekkür ederım bilginiz için evet bu ara çok ritim yükledım hoşuma giden bir set bulamadığım için hep setlerı cardları denedım dedığınızı yapacağım inşallah düzelir olmazsada baska set ve kart yuklerım çok sağolun

hocam harddıke şöyle yukleme yaptım 123 bi set 456 bi set 789 bi set mesela 123 tekı sete load yapıyorum bi yukluyorum aynı oluyordu 456-789 hepsını denedım sorun aynıydı bakalım dedığınızı yapacağım rıtımlerın dınledıklerım çok guzldı arkadaslara tavsıye ederım yok yok içinde tabı sorunumu çözebılırsem daha guzel olacak

Load olmaz copy yapacaksın. Load demek Orga yükle demektir burada orga değil, Harddiske yüklüyorsun fakat org hardiskten direk bu 3 seti okuyabiliyor. Kolay gelsin. Saygılarımla,

erol cardları yapan kişi olarak şunu diyeyim erol board2 ayrı bir card erol ömr 2011 ayrı bir card kitler kesinlikle aynı değildir.cardları kendi setleri ile kullanınız

kosavalı kardeşim hem kartı yaptığınızı belirtmiş hemde incelik gösterip açıklamalarda bulunmuşsunuz Emeğinize ve Yüreğinize sonsuz teşekkürler. Zamanında bilse idim sizden izin almak ta isterdim affınıza sığınaraktan paylaşımda bulunmuş oldum kusura bakmayın lutfen. Sonsuz teşekkürler