• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Telsiz mikrofon

mıstık

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA OR 700 V2 PLUS
Arkadaşlar elinde satılık telsiz mikrofunu olan var mı?.. veya önereceğiniz marka ve fiyatı lütfen..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Telsiz mikrofon

güncellllllll

Bende sıfır 1 tane MİPRO 515 Model Tek el telsiz Microfon var dilersen sana 300 TL ye satabilirim. Kutusu sadece mikrofonu denemek için açılmıştır kesinlikle kullanılmış ürün değildir. Artık MİPRO da piyasada inanki bulunmuyor. Adım Muzaffer İstanbul da yaşıyorum GSM (0535) 615 99 18 Saygılarımla,

Bir tane de Çift El OSAWAMarka, BM-233 Model Çin malı var dilersen oda sana 300 TL olur fakat dediğim gibi bu ürün ÇİN malıdır üzerinde Madeın P.R.C yazıyor bilgilerinize,

karsect 250 tl sıfır telsiz.mipro.450 tl sıfır telsiz.

2.el 550 tl shure orjinal usa çift anten çift mikrofon.

SHURE sm 57 .... öneridir.Bir daha mikrofon alma derdin olmaz. Asla sorun yaşamazsın elinden düşürmedikçe.

2. El mipro var 200 tl 05353644621

Dostum Doppler marka öneririm (DM500-H) ben kullanıyorum harika 200 - 250 $ arası piyasada var. deneyip almanı tavsiye ederim.
İyi günler.

elimde fazla doppler tek mikrofonlu telsiz var. ihtiyaç fazlası. kullanışlı ve pratik bir alet. 200 tl. 05457614383 vural. bandırmadayım