• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Telsiz mikrofon arıyorum

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Telsiz mikrofon arıyorum uygun birşey çok pahalı alamam 300tl yi geçmesin ama işimede yarasın gerek evde gerek sokakta

Cevap: Telsiz mikrofon arıyorum

300 TL ye alacağınız Telsizden hayır beklemeyin. Yere düşürdüğünüz an işi biter. Berbat bir ses kalitesi vardır. Dayanıksızdır. Baya güzel de pil yer. Kesinti yapar. Açma kapama düğmesi çok çabuk bozulur. Şimdi diyeceksiniz ki malesef limitim bu kadar. limitiniz bu kadarsa Telsiz almayın bu paraya.Paranıza yazık olur. Siz bence gidip en güzeli orjinal bir SHURE 565sd alın. Kablolu olsun ama 10 sene kullanırsınız. Hiç bir problem de yaşamazsınız...

Saygılar.

ben bu mikrofonları 400tl ye almıştım...ama arkadasıma verdim ve arabasından çalındı...yine alacagım.uzun mesafede bile çok randımanlı çalışıyor...çin malı olmasına ragmen çok başarılı.ister şarkı söyle istersen nikah memuruna ver istersen sanatçıya ver gayet guzel

ben bu mikrofonları 400tl ye almıştım...ama arkadasıma verdim ve arabasından çalındı...yine alacagım.uzun mesafede bile çok randımanlı çalışıyor...çin malı olmasına ragmen çok başarılı.ister şarkı söyle istersen nikah memuruna ver istersen sanatçıya ver gayet guzel

herkese vermişsin ibo (mikrofonu tabiki ):) bana vermedin

Arkadaşım bende bir tane MİPRO 515 modeli tek el telsiz mikrofonu var. Sıfırdır kesinlikle kullanılmamıştır. Sadece evde 1 kez satma amaçlı denenmiştir. Kutusuyla istersen sana 300 TL ye verebilirim amaç işin görülsün. Bu mikrofon bayağı kalitelidir. Bundan 7 sene önce aynı mikrofon dan birini düğünlerde bayağı kullanmıştım ve çok tatlı sesi vardı yabancı ses sinyalleri karışmaması telsizlerde çok önemlidir. MİPRO nun artık üretimi falan yok ama istersen gene gogle den özelliklerini falan araştırabilirsin. Kolay gelsin saygılarımla,

tamam çok teşekkür ederim dönüş yapıcam

300 tl ye rahatlıkla işini görecek telsiz mikrofon bulursun kinci el de arama 0 bulusun
intro x , mcs ,trombo, vb işini görür bu arada shure da alsan sniyzer da alsAN YERE düşerse hayır bekleme:)

sh 200 shure vhf var