• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Site sakinlerine..anlam veremedim

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
2005 ten beri buraya üyeyim.Seviyeli samimi yardımsever çizgimden hiç taviz vermedim,elimden geldiğince kendi bildiklerimi paylaşma gayreti içinde oldum ama öyle sanıyorum ki artık ben bu formata fazlayım herhalde yada gereksiz.İlkokul çocukları gibi kimsenin teşekürüne takdirine ilgisine ihtiyacım asla olamaz tabi ama hayretle bir şeyi gözlemledim;
en son 4 gün önce canlı bir video paylaştım( ) binlerce üyesi olan siteden bir tek tepki gelmedi
müzikse müzik emekse emek üstelik bir öğrencinin eğitimle geldiği noktanın sergilenişi,yapay hiç bir şey yok tamamen samimi doğal bir kayıt.Üstelik halk müziği,üstelik canlı performans.....
neyse herkes kendi yoluna....

Cevap: Site sakinlerine..anlam veremedim

bence böyle düşünmeyin...
keşke tepki gösterilseymiş,şahsen ben görmemiştim.
maalesef çalışmanızda "edi zurna" yoksa, kesik çayır yoksa müziğe aldırış eden olmuyor ama emin olun ki bu forumun suçu değil, müzik dinleyici ve icraa kesiminde ortaya konan bir sonuç...

Ch.

neden tepki bekliyorsun bence çoğu kişi izlemiştir benim gibi. Pa 800 setimi paylaştım 800 indirme 5 yorum teşekkür 10 tane bende kapatayım siteyi ozaman..

Katiliyorum kimse kendi tarzı olmayan emegi gormuyor ben de zaman zaman beste yapıyorum ve paylasiyorum ama hiç yorum gelmiyor o yüzden ben de artık paylasma az oldum

emeğe saygı yok paylaşıma saygı yok maalesef hocam,sitede en büyük paylaşımı yapan yönetici arkadaşlardan bazen denk geliyorum yardım isteniyor anında yardıma cevap veriliyor ama bi bakıyorsun adama şu sitede teşekkür butonuna dokunmak zor geliyor,ama bunlara üzülmemek lazım,böyle kabullenmek lazım hocam ne yapılırsa yapılsın bu böyle gider,bu bencillik işim görülsünde gerisi önemli değil usulu her zaman devam eder,çünkü çoğu insanlar gerçekten çok bencil,

bazıları diyecekkki teşekkür edilse ne edilmese ne,teşekkür etmenin ne olduğunu bilmeyen insan bu soruya cevap ister,

bir teşekkür en azından karşındaki insanın ettiği yardım veya paylaşımından dolayı ufakta olsa mutlu etmektir,gönlünü alabilmektir çok mana çıkıyor sadece 1 2 örnek verdim,

sizin siteminizi gayet iyi anlıyorum tellisaz hocam,maalesef durum bundan ibaret, :)

neden tepki bekliyorsun bence çoğu kişi izlemiştir benim gibi. Pa 800 setimi paylaştım 800 indirme 5 yorum teşekkür 10 tane bende kapatayım siteyi ozaman..

Admin tepki derken ben kimseden teşekür falan beklemiyorum.4 günde konuyu görüntüleme sayısı sıfır dı.Ben bu duyarsızlığa anlam veremediğimi belirtmiştim

emeğe saygı yok paylaşıma saygı yok maalesef hocam,sitede en büyük paylaşımı yapan yönetici arkadaşlardan bazen denk geliyorum yardım isteniyor anında yardıma cevap veriliyor ama bi bakıyorsun adama şu sitede teşekkür butonuna dokunmak zor geliyor,ama bunlara üzülmemek lazım,böyle kabullenmek lazım hocam ne yapılırsa yapılsın bu böyle gider,bu bencillik işim görülsünde gerisi önemli değil usulu her zaman devam eder,çünkü çoğu insanlar gerçekten çok bencil,

bazıları diyecekkki teşekkür edilse ne edilmese ne,teşekkür etmenin ne olduğunu bilmeyen insan bu soruya cevap ister,

bir teşekkür en azından karşındaki insanın ettiği yardım veya paylaşımından dolayı ufakta olsa mutlu etmektir,gönlünü alabilmektir çok mana çıkıyor sadece 1 2 örnek verdim,

sizin siteminizi gayet iyi anlıyorum tellisaz hocam,maalesef durum bundan ibaret, :)
zafer abi ozaman teşekkür etmeden veya konuya cevap yazmadan linkler görünmesin

Taktigin seye bak yaa... a2000 e benden baska kimse bisey paylasmadi. Bende uyuz oldum a2000 i sattim.. sitenin ne sucu var :))

Hocam işim gereği her gün PC. başında olduğumdan dolayı ben siteye hemen her gün girerim...ama ilk defa videonuzu gördüm ..gençlerin arasında pop ve yabancı muziğin cok yaygın oldugu bir zamanda ..halk muziğimizi sevdirip seslendirtmeniz her türlü takdire değer.. güzel bir çalışma olmuş...

hocam bende yeni gördüm bu konudan sonra. ama bence sitem etmekte biraz acele etmişsiniz. nedeni ise, konuyu açıp bir kez güncellemişsiniz. ve konu başlığı dikkat çekici olmamış bence. yani ''bir türkü dinleyelim'' değilde sadece ''gesi bağları'' yazmış olsaydınız izleme oranı çok çok fazla olurdu. tavsiyem bir eser paylaşıyorsanız eserin adını mutlaka yazmanızdır. hiçte öyle yorumlarda yazıldığı gibi insanlar pop rock yada oyun havası meraklısı değil aslında. burada çok sayıda müzisyen üye var ve müzisyen insan her tür müziği ilgiyle dinler bence. paylaşım için teşekkürler..