• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

saçma konular açılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yazıyorum

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa2x pro
evet saçma sapan kirlilikten başka birşey değil ..
bu konular ne katıyor size ...
amaç birbirimize faydalı olmaksa ..
faydalı müzik adına paylaşımlar yapılsın..

---
yok cuman mübarek olsun.
yok doğum günü.
yok anneler günü cart curt.vs....

---
mesela geçen gün bir arkadaş --re-üzeri hangi akorları basmalıyım dedi kimse cevap veremedi..
ahkam kesenler nerde..
----
adam balık tuttum dedi . herkes yazacak birşeyler buldu..
ben hergün tutuyorum balığımı ??
---
müzikle ilgili sanatçı dünya müzikleri anadolu müzikleri besteciler ...bu tür konular paylaşımlar yapılsa daha iyi olmazmı...
----

dipnot...lütfen yorum yazanlar burası serbes kürsü deyip cehaletlerini ortaya koymasın.isteyen istedini yazar demesin..

daraldım yaa ben bi hava alıp geliyom

..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: saçma konular açılıyor

evet saçma sapan kirlilikten başka birşey değil ..
bu konular ne katıyor size ...
amaç birbirimize faydalı olmaksa ..
faydalı müzik adına paylaşımlar yapılsın..

---
yok cuman mübarek olsun.
yok doğum günü.
yok anneler günü cart curt.vs....

---
mesela geçen gün bir arkadaş --re-üzeri hangi akorları basmalıyım dedi kimse cevap veremedi..
ahkam kesenler nerde..
----
adam balık tuttum dedi . herkes yazacak birşeyler buldu..
ben hergün tutuyorum balığımı ??
---
müzikle ilgili sanatçı dünya müzikleri anadolu müzikleri besteciler ...bu tür konular paylaşımlar yapılsa daha iyi olmazmı...
----

dipnot...lütfen yorum yazanlar burası serbes kürsü deyip cehaletlerini ortaya koymasın.isteyen istedini yazar demesin..

daraldım yaa ben bi hava alıp geliyom

..

Foruma ne zaman üye oldunuzda forumu takip ediyorsunuz önce üyelik tarihinizi gözden geçirip forumumuzun içeriğine laf atın bugün üye olup ta bu siteye emek verenlerin yada sizden daha eski üyeliği olanların açtığı konulara laf atma hakkını size kim veriyor.!!!! Hoşuna gitmiyorsa üye olma kardeşim beğenmiyorsan eğer art niyetin yok sa niye üye oldun bugün? Üye olup ta bir paylaşım mı yaptın diğer mesajındada paylaşım yapana saygısızlık yapıyorsun "Traş olmuş falan diye" önce insanlara saygıyı öğren sonra da art niyetini başka yerlerde sürdür burda buna iznin yok!!!

Bencede ortamı germek için böyle birşeylere deyinmişsiniz. Ahkam kesilen kimdir? Müzik Nota diye neyi sordunda yanıtını alamadın? Herşeyin kendine özgü bir vakti zamanı ve sırası vardır. Müzik sitesidir diye müzik ile yatıp kalkacak değiliz herhalde birçok güzellikleri elbetteki paylaşmak gerek burası bir resmi daire de değildir. Bugün üye olan niçin bizi son derece iyi tanıdığını zannetmiş anlamış değilim. Saygılarımla,

Bu vatandaş bence eski nickiyle "yorumluyorum" dur...bildiğim kadarıylada batuh arkadaşımıza yaptığı YORUM yüzüden banlanmıştı.gerisini siz düşünün..

oooooooohhhooooo bakıyorum el ele tutuşmuşsunuz halay çekiyosunuz.
1-transpoze nick li üye her kimse ben o dediğin kişi değilim .
2- belki biraz sert giriş yaptım ama .ya sizin yazdığınız yorumlar
hiç birine katılmıyorum kutlama -içi boş -haber niteliği taşımayan boş konu larla cebelleşin
nediyeyim. ama göreceksiniz bir müzik sitesinde serbest kürsü bölümünde nasıl paylaşımlar yapılır bari ben öğreteyim bilmeyenlere.

Sevgili dostum bir müzik sitesinden kastınız burası ise yapta takdir edelim. Başka bir müzik sitesi ise gider orda yaparsın burayı germene gerek kalmaz.

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ diye bir ata sözü vardır. Önce yap paylaş üretici ve gerçek müzisyenliğini ispat et sonra takdire şayan ol derim. Amacınız bu ise şimdiden başarılar dilerim Saygılarımla,

oooooooohhhooooo bakıyorum el ele tutuşmuşsunuz halay çekiyosunuz.
1-transpoze nick li üye her kimse ben o dediğin kişi değilim .
2- belki biraz sert giriş yaptım ama .ya sizin yazdığınız yorumlar
hiç birine katılmıyorum kutlama -içi boş -haber niteliği taşımayan boş konu larla cebelleşin
nediyeyim. ama göreceksiniz bir müzik sitesinde serbest kürsü bölümünde nasıl paylaşımlar yapılır bari ben öğreteyim bilmeyenlere.

Senin konu açtığın yerde yanlış kardeşim müzik üzerine açtığın konuyu burda açmalısın burdaki konuları inceledin mi ? Benim sana demek istediğimi iyi anla SİTEYE YENİ ÜYE OLMUŞ BİRİ OLARAK AÇILAN KONULARA SAYGISIZ YORUMLAR YAZMAYA VE SİTEDE AÇILAN KONULARA AŞAĞILAYICI "BÖYLE KONU AÇILIR MI?" ŞEKLİNDE KONU AÇMANIZA HAKKINIZ YOK!!!! BU ART NİYETLİLİKTİR.

ilk önce sitede neler var bi bakınız,,serbest konular müzik başlıyor,,korg yamaha şiir,,müzik,,diye ayrı ayrı bölümler var,müzisyen bazen bişeylerini paylaşmak adına bazı konularada yer verilmiş sitede ne güzel,,siz bunu anlayamayıpta yazdığınız yazılara bakın siteye bakın kardeş site niye kurulmuş,,hangi paylaşımlar yapılmakta,,herkesin keyfine göre kurulmuş bir site değildir,,beğenmiyosan okuma girme o konulara,,bence yanlış düşünüyosun,,herkesten özür dilemelisin,,burada paylaşımcıl dostluklara saygıya sevgiye yer var,,bi sıkıntın varsa yardımcı olalım,saygılar

bak değerli kardeşim bu sitede yıllardır senin aklının alamayacağı kadar müzik adına sorular soruldu tartışmalar yapıldı konular açıldıdı ve kapatıldı sen şimdi ne demek istiyorsun ben ve ya başka birisi hayırlı cumalar demiş iyiki doğdun demiş gözün aydın demiş mutluluklar dilerim demiş ne olmuş yani şunu unutma burası her ne kadar müzikle alakalı bir site olsada bu sitedeki insanlar biribirilerini hiç görmemiş olsalar bile yıllardır gönül bağları vardır gönül dostlukları vardır acısını tatlısını hep birlikte burada paylaşabilir anladığım kadarıyla sen bu dostluklardan muhabbetten mahrum kalacaksın yanlış yoldasın üzerine insanların tepkilerini toplama saygılarımla hoşçakal

siz vede sizin gibi düşünenleri müzisyen edinceyekadar kanımın son damlasına kadar
taaaa kiii rütük (banlama) kapatana kadar savaşacağım.
neyse işe gidiyorum görüşürüz. şapkanızı önünüze alın biraz düşünün.
ben bu site için müzik adına bu gün neyaptım ..

bişey soracaktım ya burda önüne gelen azamı (modorotör) oluyor !!! tuhaf
müzikten anlayan tecrübeli üyelerden seçilse iyi olurdu !!!! tuhaaaff

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...