• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Rumeli md isteklerinizi bana söyleyebilirsiniz...saygilar...by_liçnodete

cemalxd9

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9
S.a arkadaşlar sitede özellikle araştirdim bazi arkadaşlar rumeli parcalarinin mdlerini istemisler ama ilgilenen olmamis.ben de bu parçalari isteyen kardeşlerim için yeni konu yaptim.ben aslen makedonyaliyim %30 türkçe ve %70 makedonca yani 24 saatin belkide 2-3 saatini türkçe konusurum oda arkadaşlarimla falan.neyse kardeşlerim ben piyanistim makinam pa800 tam bi canavar sizin yapcaniz tek bi sey kaldi bana söylücen sarki isimlerini ben yapcam altyapisini burda rumeli sevenlerle paylascam.evet sizleri bekliyorum...saygilar...by_liçnodete...

Cevap: Rumeli md isteklerinizi bana söyleyebilirsiniz...saygilar...by_liçnodete

slm kardes kendi aklindan geceni bir demo eklesen,de dinleyebilsek,cokmu sey istemis olurum,saygilar

S.a arkadaşlar sitede özellikle araştirdim bazi arkadaşlar rumeli parcalarinin mdlerini istemisler ama ilgilenen olmamis.ben de bu parçalari isteyen kardeşlerim için yeni konu yaptim.ben aslen makedonyaliyim %30 türkçe ve %70 makedonca yani 24 saatin belkide 2-3 saatini türkçe konusurum oda arkadaşlarimla falan.neyse kardeşlerim ben piyanistim makinam pa800 tam bi canavar sizin yapcaniz tek bi sey kaldi bana söylücen sarki isimlerini ben yapcam altyapisini burda rumeli sevenlerle paylascam.evet sizleri bekliyorum...saygilar...by_liçnodete...

cemal kardeş , ben de rumeli şarkılarını seviyorum ve yorumluyorum, birkaç tane demo çalışmam var,daha da gelişmişlerini yapacağım diyorum ki paslaşalım senle bu rumeli şarkıları için...imam sintazator roland gw-8 , hayde bre vidimo se :)))

Takdirliksin kardeş tek kelimeyle herkez adına çok teşekkür ederim...

slm kardeş mesala deryalar araBAYA TAŞ KOYDUM RAMİZE GİBİ POTPORİ ŞEKLİNDE OLABİLİRMİ SAYGILAR ŞİMDE TŞ K LER KOLAY GELSİN BAŞARILAR

Güzel bir düşünceniz var Katkılarınızı bekliyoruz saygılar

örnek
1 güzel bir çaça yavaştan hızlıya
2 horo
3 güze bir payduşka
4 güzel bir elena
5 jikino
örneklemeler saygılar

işte bu berk hocam yüreğine sağlık rumelide istek budur diyorum 2de ben ilave edeyim 1 ibraim hoca 2ziganski.saygılar

Rica ederim efendim saygılar ayrıca ekleme yapıcam zaman bulursam :D:D

sabırsızlıkla bekliyoruz hocam

ARKADASLAR İSTEDIGINIZ PARCALARI BEN DAHA ONCEDEN YAZMISTIM O YUZDEN HEMEN PAYLASIYORUM PAYDUSKA,ELENAMOME.BU GECEDE ALLAH NASIP EDERSE SIZLERE BI HALAY POTBORI HAZIRLIYACAM 7/8...2/4 VE 9/8 PARCALARIN ISIMLERINIDE YAZACAM HATTA VE HATTA SOZLERINI BILE ATICAM TEKK RUMELI PARCALARIMIZI TANITALIMM VE BAZI MAKEDONCA SARKILARIN NE YAZIKKI SOZLERINI BULAMIYORUZ INTERNETTE O YUZDEN SARKI SOLZERINIDE PAYLASACAM BU KONU ICERSINDE SADECE BEKLEYINN...BY_LİÇNODETE..SAYGILARIMLA (pa800,a1000)

Moderatör tarafında düzenlendi: