• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PSR A300 v3 hayırlı olsun !

Cevap: PSR A300 v3 hayırlı olsun !

Yamaha yı kötü alıştırdı can bey tabi adamlarda şımardı can abi elini ayağını çekınce napıcak yamahayı encok satan bayilerden birisi utar müzikti o da bıraktı bakalım ne olucak

abi yerinde olsam ketronsx 3000 gib sağlam ama çıktığından beri üzerinde çalışılmamış 32mb roma sahip bi org üzerinde çalışırdım.tahminimce çoğu müzisyen ketronun sounduna hasret ama üzerinde çalışılmadığı için bi türlü yerini bulamayan bi org.

s650 nin fiyanın kampanya fiyanina cekilipbin tl ye kadar üzerindede calişmalar yapilirsa 32 veya 64 olsa bir kac eksikde giderilse gercekten bu alet satar..... ama yamaha satilmasin diye caba sarfediyorsa biz ne edelim...

yamahada emeğiniz büyük can bey...inşallah ketronla anlaşmışsınızdır.sx3000 gibi saundu ve kendisi sağlam olan bir klavyeye iyi bir çalışma yapılırsa ben tekrar alırım sx3000...

merhaba,
Nisan 2013 itibarı ile Yamaha Japonya burada bir ofis açtı ve Yamaha Avrupa kontrolünde bunu işletmeye başladı.
Işin başında bir Japon var ve maalesef yaptığım işlemlere sıcak bakmıyor.
Ben A300 modeline v3 geliştirdim çünkü zaten A300 modeli benim sayemde Türkiyede sattı ve desteklediğim bir model.

S650 konusunda çok uyarı aldım fakat,

1. S650 en fazla 2 veya 3 yıl üretilecek olan bir model.
2. Expansion Memory maalesef sadece 16 mbyte kalabiliyor.Eğer Auto Power off özelliği olmasaydı 32 mbyte olabilirdi.gerekli testleri yaptım.Hatta 64 mbyte bile olabilirdi.
maalesef mümkün değil.Eğer çalışmama izin verilseydi olabilirdi.
3. Yamaha modellerine artık bir başka çalışma düşünmüyorum.Çünkü Yamaha artık türkiyede kendi ayakları üzerinde durmak istiyor.başarılar dilerim.
4. Bana bayilik teklif ettiler ama mevcut fiyatlarla köklü bayiler bile A2000 satamıyorlar ben nasıl satabilirim?
Iran da 950 dolara satılan bir ürün bizde neden 1500 Euro?
Indirim talep ettim ve beni bir daha aramadılar.Canları sağolsun önemli değil ama şu gerçeği hiç bir zaman değiştiremeyecekler.
Bu güne kadar Yamaha Türkiyede benim sayemde A3 , A1000 , A300 , OR700 ve kısmen A2000 satabildi.Desteğimin kesildiği tarihten itibaren sorun bakalım kaç adet A2000 satmışlar?
Destek vermek istediğim S650 için de kafadan hayır dediler.
Dediğim gibi,başarılar dilerim.

ben başka firmalarla anlaştım bile.onlara sadece geçmiş olsun diyorum ve gerçekten başarılar diliyorum.beni çok fena kırdılar ve affetmeyeceğim.17 yıllık emeklerimi yok saydılar.

yamahanın bu hareketi çok yanlıs. size namkörlük yaptılar. kendileri kaybetti yamaha türkiye piyasasında sizin sayenizde ayakta durdu. roland ile bir anlaşma deneyemezmisiniz ? roland sizinde bildiginiz üzere eskiden türkiyede kapış kapış tutulan bir aletti. ve kaliteli bir alet. sound ve malzeme olarak. anlaşma yapıp tr ye çevirebilirseniz çip veya başka bir sistem ile inanın talep çok olacaktır.

yamahanın bu hareketi çok yanlıs. size namkörlük yaptılar. kendileri kaybetti yamaha türkiye piyasasında sizin sayenizde ayakta durdu. roland ile bir anlaşma deneyemezmisiniz ? roland sizinde bildiginiz üzere eskiden türkiyede kapış kapış tutulan bir aletti. ve kaliteli bir alet. sound ve malzeme olarak. anlaşma yapıp tr ye çevirebilirseniz çip veya başka bir sistem ile inanın talep çok olacaktır.

Roland Roland olduğu dönemde karşısında durabilecek ciddi bir rakibi yoktu.
Yamaha hala FM Soundlarla boğuşuyordu ve Korg zaten arranger keyboard üretmiyordu.
Farfisa ve Technics ve Gem bir şeyler satmaya çalışıyordu.

Roland neden çöküşe geçtiğini bilen var mı?

Roland yatırımlarını Klavyeden Stüdyo ve Kayıt teknolojilerine kaydırdı ve bu meyanda Klavye araştırma geliştirmede çalışan Mühendislerini kaybetti.

Tekrar toparlamaya çalıştıysa da eski performansa ulaşılamadı ve zaten rakipler de pişmişti.Yani işi artık çok zordu.

Ayrıca Patent denilen lanet bu enstrümanlarda da geçerli olduğundan isteyen üretici istediği özelliği sunamaz.Bunun için gerekli şartları yerine getirmesi gerekiyor.(Izin alabilirse).Korg üzerinde olan bir şey Yamaha veya Roland da yoksa bunu firmanın beceriksizliği olarak görmeyin.Bunun başka nedenleri de vardır.
Çok karmaşık bir konu.

hocam ellerinize sağlık v3 için ilk yollayan kişi benim henüz cihazımı kargodan teslim almadım ama şimdiden demoları gördükten sonra size yamaha kullanıcıları ne kadar teşekkür etse azdır a300 gibi homekeyboard özellikli
bu klavyeyi bu aşamaya getirdiğiniz için bizler çok şanslıyız.Benim de ufkumda yeni klavyem or700 olacaktı ancak
a2000 in be s65o nin piyasa sürülmesinden sonra aletlerdeki expension board olayları midemi bulandırdı.Ve ben sizler gibi rotamı yamahadan çevirdim.Hayalimdeki cihazdan vazgeçip roland bk5 e yöneldim ve bu cihazı aldım.
iyide yapmışım.a300 trv3 ümde ikinci klavyem olarak sürekli benle olacak Her şey için şimdiden teşekkürler izmirden sevgiler selamlar roland içinde eğer bir rtim set ve ses usb si hazırlarsanız mutlaka ilk alıcınız yine ben olcağım.

arkadaşlar A300 TR V3 Ü ME KAVUŞTUM ÇOK GÜZEL OLMUŞ BEN V1 KULLANIYORDUM.HEM RİTİM HEMDE SESLER DEĞİŞMİŞ OLDU .SESLERDEKİ DEĞİŞİM ÇOK GÜZEL OLMUŞ ÖZELLİKLE KLARNET-LA ZURNA-EDİ ZURNA-
MEY-NEY-ELEKTRO 1-3 VE YENİ YAYLILAR ÇOK GÜZEL OLMUŞ TAVSİYE EDERİM HİÇ VAKİT KAYBETMEDEN YAPTIRIN.ALETİN SES SOUND DU DEĞİŞTİ.DAHA ÖNCEKİ KLARNET SESİ HİÇ ZEVK VERMİYORDU ANCAK YENİ YYÜKLENEN KLARNET SESİ TÜRK MÜZİKLERİNE DAHA UYUMLU DAHA ETKİLİ OLMUŞ.EDİ ZURNA VE LA ZURNA ÇOK BAŞARILI VE RİTİMLERLEDE UYUMLU.BÖYLE BİR HOME KEYBOARD DEDİĞİMİZ BU ALETTE BU KADAR SES VE RİTİM ZENGİNLİĞİ DİĞER HİÇ BİR MODELDE RASTLAYAMAZSINIZ.
BU PROJEYE EMEĞİ GEÇEN BAŞTA SAYIN CAN BAŞAR A DAHA SONRA TÜM DTL PERSONELİNE TEŞEKKÜR EDERİM HAYIRLI OLSUN İNŞAALLAH YAMAHA PSR A300 TRV3 SAYGILAR

arkadaşlar A300 TR V3 Ü ME KAVUŞTUM ÇOK GÜZEL OLMUŞ BEN V1 KULLANIYORDUM.HEM RİTİM HEMDE SESLER DEĞİŞMİŞ OLDU .SESLERDEKİ DEĞİŞİM ÇOK GÜZEL OLMUŞ ÖZELLİKLE KLARNET-LA ZURNA-EDİ ZURNA-
MEY-NEY-ELEKTRO 1-3 VE YENİ YAYLILAR ÇOK GÜZEL OLMUŞ TAVSİYE EDERİM HİÇ VAKİT KAYBETMEDEN YAPTIRIN.ALETİN SES SOUND DU DEĞİŞTİ.DAHA ÖNCEKİ KLARNET SESİ HİÇ ZEVK VERMİYORDU ANCAK YENİ YYÜKLENEN KLARNET SESİ TÜRK MÜZİKLERİNE DAHA UYUMLU DAHA ETKİLİ OLMUŞ.EDİ ZURNA VE LA ZURNA ÇOK BAŞARILI VE RİTİMLERLEDE UYUMLU.BÖYLE BİR HOME KEYBOARD DEDİĞİMİZ BU ALETTE BU KADAR SES VE RİTİM ZENGİNLİĞİ DİĞER HİÇ BİR MODELDE RASTLAYAMAZSINIZ.
BU PROJEYE EMEĞİ GEÇEN BAŞTA SAYIN CAN BAŞAR A DAHA SONRA TÜM DTL PERSONELİNE TEŞEKKÜR EDERİM HAYIRLI OLSUN İNŞAALLAH YAMAHA PSR A300 TRV3 SAYGILAR

Hayırlı olsun,

Sırf Edi Zurna var diye ilgilenenler bile oldu.

o zaman yamaha psr s650 ler çöpemi atılacak ?