• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piyanist Şantör Timur İLHAN eskiden öyleydi.. çok eskiye dönelim gelin.. Hatıralar

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görülen : 941

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
Timur_piyanist.jpg

video yeni başlamıştı popülasyon olmaya.. Bu video Tarık arkadaşımın tel'inden çekilmiştir. foto çekecek sanmıştım o gene video çekiyormuş anladım hiç bozuntuya vermeden devam ettim.. ozamanlar video biraz eski modeldi.. şimdi akıllı telefonlar var.. eski dönemden bahsediyoruz.. Piyanist Gencoda var yanımda en sondada gelen kişi Kameraman Tanju meşhurdu önceden foto Dükkanı var idi..

O zamanlar bizim evde mart ayında hergün Korg Pa800 çalar ve söylerdim tabi sezona hazırlık.. Canlı video da çalar ve söylerdim buda bir parça.. Bir kısmını Ses kayıtı olduğu için videoya çevirdim akrabalarımı koydum görüntü olsun diye..

Söz müziklerde bana ait parcalar var 2008 de pc hard disk bozuldu.. hepsi harab oldu yeni versiyonlarıda vardı.. bunlar var çok eski.. acemiydim çünkü 1-2 yıl bu işe başlamıştım.. içimde müzik sevdası büyüktü.. ben bu mesleğe adamıştım..

Büyümeyen Bebeksin kendi sesim..

9/8 Oyun havaları canlı-Mürhen de orgda

Elveda Cengiz kurtoğlu 'Ben Çaldım ve seslendirdim'

2013 de set yapmaya başladım.. ben çalıyordum.. ama Hastalandım..böyle kaldı.. sonsuza kadar..

Hatıralar işte.. ben şu an neler vermezdim sağlam olupta org çalmak için bilemezsin..

Ne oldu bana ?(bilmeyenlere)

Piyanist genco düğünlere başladık

Saygılar..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri