• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 ilahi sete ihtiyaç var mi?

ebuzer52

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.haberburada.net
Enst.
KORG PA900
Degerli muzisyen arkadaşlar CE tabanli bir ilahi set hazırlıyorum. Bu tür bir set ihtiyacı var mi piyasada? Görüşlerinize göre seti full ayarları ile hazırlayıp yüklemeyi planlıyorum. Ben cok profesyonel degilim orta amator :). Bir değerlendirme yaparsaniz sevinirim

Tanıtım 1:
Tanıtım 2:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa900 ilahi sete ihtiyaç var mi?

seti ücretlimi yapacaksın üstad topluma bir ilahi set sart

Yok be ustadim. Ben pa900 kullanıyorum ve cuneyt ertacin seti var ce set yani. bu set tr11 kart ile calisiyor malum. Yuzde 50 si ce setten yuzde ellisi de diger setlerden toplama bir set hazırlıyorum. Olay şu; ce set yani tr 11 kart ücretli ya hani cihazlarinda tr 11 kart olmayanlar ritimlerin ve seslerin bazılarını acamayacaklar. Ama tr 11 kart olanlar full acabilecek. Benim ekstra bir ucret talebim olmaz olamaz. Ucretli altyapi cok yaptim ama elime hangi set gecse ucretsiz dağıtırım. Herkes tadina varsin deyu. Tabi telif hakki olanlar haric.Deneme sesler yuklemeye gerek var mi youtube ye?

benim sette alt yapısı cuneyt ertac tı gercekten güzel olur böyle bir set ramazanda ilahi işleri cıkabiliyor eline saglık inşallah tez zamanda biter ilahi sesleri belli zaten tercih sizin

benim sette alt yapısı cuneyt ertac tı gercekten güzel olur böyle bir set ramazanda ilahi işleri cıkabiliyor eline saglık inşallah tez zamanda biter ilahi sesleri belli zaten tercih sizin

Üstad degerlendirmeleriniz cok önemli. Tanıtım müzikler sesler linklerde. Insallah tez vakitte bitecek canimiza bir dert gelmezse :)

Tanıtım 1:
Tanıtım 2:

eline saglık üstad biraz daha ney sesi daha duygusal seslere ihtiyac var gibi yanlıs anlama bu benim fikrim bunlarda guzel ritimler zaten ilahi eline saglık

eline saglık üstad biraz daha ney sesi daha duygusal seslere ihtiyac var gibi yanlıs anlama bu benim fikrim bunlarda guzel ritimler zaten ilahi eline saglık

Olabilir Üstad. Fakat bircok sesten ancak "iste bu fena degil" diyerek alabildiğim üflemeliler bunlar. Yani bir bankın 1 sayfasi kadar. Tabi cekim telefonla oldu netlik tam anlasilamayabilir. Ve ve fikirler her zaman değerlidir. Ney seslerine bir gözatalım tekrar. Teşekkürler. Her türlü fikirlerinizi belirtin. Bu işin kırılması gucenmesi olamaz. Maksat iyi bisey ortaya cikarmak.

agaç ustanın eline geçtimi şekil almama şansı yok :) kolay gelsin ramazana yetişir inşallah :)