• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 alırken dikkat edilmesi gerekenler

Cevap: Pa80 alırken dikkat edilmesi gerekenler

yazılan yorumlar ve taktikler pa 80nin ne kadar eskidiğini anlatıyor aslında güvenemiyo alan kişi benden de bi taktik gelsin ozaman orgu ters çevir al eline bi tornavida vidaları sık boşa dönüyosa vidalar yalama olmuştur oda orgun nekadar çok söküldüğünü az çok gösterir :) şaka bi yana bunu satıcının yanında yapsan tepkisi ne olur merak ettim alacağın org şimdiden hayırlı olsun.

hocam vidaları kontrol etmek biraz riskli iş. :D

Ben birinden roland g600 almıştım adam bana hiç tamir görmedi demişti merak edip bende içini açmıştım içine bi beni yapıştırmamış :) ondan sonra hep sıfır org aldım onun için bence sen pa 80 sevdasından vazgeç disketle kartla uğraşma bu saatten sonra pa 80 güzel org ama (uğraşma) git medeli dante al sıfır veya 2. el org yeni olduğu için 2. elide temizdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

1500 1600 temiz pa80 olmaz size bi tüyo veriyo çok temiz pırıl pırıl pa80 i 1500 e aliyoruz

sattigi alete cok guvenen kisi daha fazla ve abartili foto koyar,bana boyanmis gibi geldi,sana bir link veriyorum ordan tertemiz pa80 nasil oluyormus gorebilirsin,artik aradaki farki sen gor....

2250 tl ye sifir dante tr alabilirsin,hemde son teknoloji,artik pa80 lerle ugrasma...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam medeli dantenin ekranı türkçe mi? Birde pa80nin özellikleri ondada var mı? Doğu yöresine hitap eder mi sizce?

BK5 Alabilirsin Onuda İncele Derim.

Hocam medeli dantenin ekranı türkçe mi? Birde pa80nin özellikleri ondada var mı? Doğu yöresine hitap eder mi sizce?
Türk sanat müziğinden tutun oryantal tarza kadar hitab etmeyecegi tarz yok
destek bakımından sıkıntın olmaz ben pa 80 kullandıgım halde sana danteyi öneririm
kendi görüşüm bu tabiki ....seçim senin sonuçta