• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500tr fiyatı?

technodex

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA4X
Selam arkadaşlar sıfır pa500tr fiyatı ne kadar bilen var mı?
2.400-2300 gibi rakamlar buldum. daha uygun bilen gören mutlaka vardır. :)
Teşk.

Cevap: Pa500tr fiyatı?

usta sıfır mı alcaksın?

hocam geçen hafta sıfır can elektronikten 2167 TL havale ile aldım

Sıfır olarak şu anda en uygun cihazlardan biri. Hazır Euro da düşmüşken ben de almayı düşünüyorum. Fiyatına göre iyi bir alet. İkinci elini bile 1900- 2000 TL civarı satıyorlar. Birkaç kuruş daha fazla vererek sıfırını almak daha mantıklı.

Sıfır olarak şu anda en uygun cihazlardan biri. Hazır Euro da düşmüşken ben de almayı düşünüyorum. Fiyatına göre iyi bir alet. İkinci elini bile 1900- 2000 TL civarı satıyorlar. Birkaç kuruş daha fazla vererek sıfırını almak daha mantıklı.

Bende öyle düşüyorum bu cihazın 2. eli ile sıfır arasında cüzzi bir fark var, 0 almak daha mantıklı görnüyor.
Teşekkürler

geçen hafta izmirde şöyle bir dolaşmıştım en son 2250 tl ye kadar buldum 2. ellerde 1800 2000 arası arkadaş alacakı kalmamış ellerinde

Pa500 hiç hoşuma gitmedi benim :/ pa80 kadar olamaz.

Bende öyle düşüyorum bu cihazın 2. eli ile sıfır arasında cüzzi bir fark var, 0 almak daha mantıklı görnüyor.
Teşekkürler

Sıfır alındığı zaman kafada soru işareti olmuyor. İkinci el, yıllanmış cihazları almak biraz risk taşıyor. Deneyerek alınsa bile birkaç gün içinde problem çıkarabilir. Korg PA 500 TR sıfır olarak alınabilecek en uygun cihazlardan biri.

Pa500 hiç hoşuma gitmedi benim :/ pa80 kadar olamaz.

kardeşim tamam pa80 de efsane bir alet ama artık 10 seneyi aşmış bir alet pa80 2.eli ile pa500 tr nin sıfırı aynı fiyata sayılır.Pa500 Tr kullananın elinde bir başka alet teknoloji vs. her türlü pa80 den üstün ama o da senin görüşün saygı duyarım ...