• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 900 yeni 4 tel demo

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 7K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
PA 900 YENİ 4 TEL DEMO ARKADAŞLAR DEMO ERCAN KARDEŞİME AİTTİR.BENCE ARTIK PA 900 İÇİN DEMO YAPILMAYA BAŞLANMALI BU ALETİ HERKESİN TANIMASI LAZIM..LİNK AŞAĞIDA

Playing PA900 BAĞLAMA DENEME KAYIT by ERCAN - picosong

Cevap: Pa 900 yeni 4 tel demo

Evet yeni demolarla gelicem inşallah pa900 3x in alternatifi pa800 şe 2xlerle felan kıyaslamayın.

Evet yeni demolarla gelicem inşallah pa900 3x in alternatifi pa800 şe 2xlerle felan kıyaslamayın.

pardon ama neden kıyaslamayalım..ne farkı var şu soundun 800den ?
ve bağlamada çok hoş değilmiş..
hertürlü yorumlara açıksınızdır umarım..amacım polemik yaratmak değil..

pardon ama neden kıyaslamayalım..ne farkı var şu soundun 800den ?
ve bağlamada çok hoş değilmiş..
hertürlü yorumlara açıksınızdır umarım..amacım polemik yaratmak değil..

BİZ cihazları yan yana koyduk test ettik aynı setlerlede ettik farklı setlerlede ettik aynı eqlyzr ayarlarında sizde yanyana tes edince ne fark varmış soundda görürsünüz.

valla seste öyle çok iyi denilecek bişey yok kimse kızmasın amacım polmeik yaratmak değil ama pa800 üm vardı yeni sattım ama ilerde alırsam tekrar pa800 alıcam pa900 e ısınamadım .

Moderatör tarafında düzenlendi:

valla seste öyle çok iyi denilecek bişey yok kimse kızmasın amacım polmeik yaratmak değil ama pa800 üm vardı yeni sattım ama ilerde alırsam tekrar pa800 alıcam pa900 e ısınamadım .

tabiki herkesin kendi kulak zevki ben e70 e86 g600 yamaha a1000tr pa55 pa80 pa1x pro pa800(2 sene) kullanan biri olarak kendi görüşlerimi söylüyorum sadece bu demoya bakarak yorum yapıyorsunuz ama sesler tane tane geliyor pa1x havası var biraz seslerde pa800 de sound kirli temiz değil bu cihazda soundlar temiz dinlediğiniz bağlama seside pa3x piyasa setinden alındı aleti tam anlamıyla incelemenizi tavsiye ederim pa800 le arasındaki farkı göreceksiniz ben pa800 ü kötülemiyorum zamanın en iyi aletiydi ama 2006 da çıkan bir alet sonuçta 2013 te çıkan alet tabiki iyi oluyor mecburen teknoloji farkı var bide sample seslerle alakalı bir durum var pa900 ün ses motoru pa800 den üstün kaliteli sample seslerle oluşturulan bir set örn.( emo usb 2 ) ile daha farkı daha iyi anlayacaksınız.

saygılarımla

Ercan - BURSA

ne alakası var be kardeşim alet eski olunca saund kötümü oluyo bırakın bu işleri zamanı gelince herkes dener hoşuna giden alır benim ketron xd9 var saundu bana çok güzel geliyoı ne olacak şimdi herkes xd9 mu alacak

tabiki herkesin kendi kulak zevki ben e70 e86 g600 yamaha a1000tr pa55 pa80 pa1x pro pa800(2 sene) kullanan biri olarak kendi görüşlerimi söylüyorum sadece bu demoya bakarak yorum yapıyorsunuz ama sesler tane tane geliyor pa1x havası var biraz seslerde pa800 de sound kirli temiz değil bu cihazda soundlar temiz dinlediğiniz bağlama seside pa3x piyasa setinden alındı aleti tam anlamıyla incelemenizi tavsiye ederim pa800 le arasındaki farkı göreceksiniz ben pa800 ü kötülemiyorum zamanın en iyi aletiydi ama 2006 da çıkan bir alet sonuçta 2013 te çıkan alet tabiki iyi oluyor mecburen teknoloji farkı var bide sample seslerle alakalı bir durum var pa900 ün ses motoru pa800 den üstün kaliteli sample seslerle oluşturulan bir set örn.( emo usb 2 ) ile daha farkı daha iyi anlayacaksınız.

saygılarımla

Ercan - BURSA

valla kardeş ben pa800 v2 kullanırken albayrak modern seti düzenleniştim öyle kullanıyordum albayrak sette ki slowlarda altyapıları ve kitlerdeki temizliği duyunca pa800 kalitesini anladım pa900 içime sinmedi nedense o yüzden pa800 alıcam ama ilerde pa1000 çıkarsa onu düşünebilirim birde pa800 ritimleri bana göre bambaşka tonlu ve tam düğün aleti o dolgunluk tonu şuana kadar pa900 de duyamadım ...

açık konuşmak gerekirse pa800 ü olan birisinin pa900 e geçmesinin mantığı yok.. 190 küsür mb ram ,mp3 bord için geçilebilir belki ama bana 64 ram rahat yetiyor :) toplamda ramda olan seslerin 5-6 tanesini düğünde kullanıyorum , 15 tanede ritim en fazla :) pa800 bildiğimiz bi alet zılgıtı takılır shift start stop yaparız düzelir , şükür daha kitlemedi bi sezon program yaptım en ufak yanlışını görmedim.. swich basmadığı zaman hiç zorlamam üflerim püflerim toz gidince düzelir ama yarı yolda bırakmaz... macera aramak isteyen birisi pa900 alabilir, korgun pa800 den sonraki çıkardığı bütün aletlerin soundu cok soft geliyor ve bu düğüncü insanın hoşuna gitmez...

merhaba doslarım ben konuyu şöyle özetliyeyim ercan kardeşimin dediklerine katılıyorum tabiki sizlerde haklısınız ancak şunu bilmenizi isterim biz ercanla ikimiz akşam oturup bu aletleri aynı set ve ayarlarla denedik şunu da belirtmeliyimki pa 800 ile pa 900 aynı saunda sahip değiller sebebei çok açık ortadaydı ve ben bile pa 800 kullanırken birden kulağıma gelen saund beni pa 800 den soğuttu bizim insanımızın şöyle bir huyu var çin malı diyince hemen bakış açıları değişiyor eminimki burada yorum yazan arkadaşlarımızın bir çoğu bunu düşünerek yazıyorlar evet çin malı ama bu demek değilki her çin malı kötüdür.Çinde ne kaliteli işler yapılıyor biliyormusunuz ayrıca tabiki böyle olmak zorunda çünkü artık teknoloji öyle içi anakartlarla dolu ve ağır bir org üretimi için çok büyüdü bu sebeble artık NANO teknoloji diye birdşey var bunu görmezden gelmek olmaz orgların hafifliği bu nedendendir.Pa 900 bence önümüzdeki sezon tamamen piyasada yerini alır bundan kimsenin şüphesi olmasın çünkü fiyatına göre şuanda en iyi alternatif kılavye bence bir an önce sizlerde eski teknoloji cihazları çıkaralım benden bir dost tavsiyesi yakında piyasa değerlerinin çok altında satabilirisiniz.