• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700v2 yi pa500 türkiye ile takas etmelimiyim acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akın 17

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700 v2
üstüne biraz verip pa 500 türkiye ile takas edermiydiniz bu orgu pa 500 tr'yi hiç bilmiyorum. usb'limi acaba. vede değermi?

Cevap: or 700v2 yi pa500 türkiye ile takas etmelimiyim acaba?

şimdi or700 v2 le pa 500 ü takas edmek için hem kör hemde sagır olmak lazım o kadar kalitesiz bi alletle bi o kadar kaliteli bi cihazla takas etmeyi düşünmen bile bence başlı başına bi hata ellindeki or700v2 çok kaliteli bi alet kardeşim kıymetini bil ayrıca pa500 or700 kadar teknolojik donanıma sahip deyil usb yok pa500de hafıza kartı ile yükleme yapıyon

Moderatör tarafında düzenlendi:

pa500 de güzel alet ama ara model aklın bu seferde pa800 de kalır aşağılık komplaxi duymaya devam edersin

üstüne biraz verip pa 500 türkiye ile takas edermiydiniz bu orgu pa 500 tr'yi hiç bilmiyorum. usb'limi acaba. vede değermi?

Hocam pa800 desen anlarım da pa500 ile takas edip napacaksın ki?

pa500 ile takas etmeye değmez

bendede pa 55 tr var,,bende pa500 tr arıyorum sana tavsiyem kimsenin lafına bakma,,pa 500 tr or700 den iyi,,pa500 trde süper bağlamalar sesler rtmler var,,tam türkiye aleti,,fabrikasyon türkiye aleti,,eğerki sen değişmezsen pa 500 tr ile o kullanan arkadaş kimse gelsin pa 55 tr ile takas yapalım üzerini anlaşırız,,kalitesizmiş falanmış filanmış bırakın arkadaşlar bu ayakaları,,insanları yanlış yönlendirmeyin,,kaç taneniz kullandı bu pa 500 tr yi,,belkide görmediniz bile cihazı konuşuyosunuz,,neyinden şikayetiniz var pa 500 trnin,,neyi eksik,eksik olanları yazarmısınız yazında görüm ne yok,,hadi yazın,,SENİN BEĞENDİĞİNİ BEN ,,BENİM BEĞENDİĞİMİ SEN BEĞENMEK ZORUNDA DEĞİLSİN,,eğerki beğenmıyorsanız onu söyleyin,,or700 çokmu iyi,,or700 kullanların açtığı konular işte buyurun,,,1..sağ kolondan cızırtı geliyo,,2 sağ koln çalışmıyo,,3,,or 700 tuşeleri çok kötü,,4,,or700 tr de eletro bağlamalar çok kötü

benim düşüncem or 700tr güzel bi klavye,,ama sağsol ptchbenderli klavye tercihimdir,,bu kadar,,

yorum yaparken cihazları karalamayın,,parasına göre cihaz var,,çok kaliteli süper bişey istiyosan basacaksın parayı,,

saygılar

Bence Pa 500 Le değişme Or 700 V2 Daha iyi alet Tabi araştırmakta fayda var

bendede pa 55 tr var,,bende pa500 tr arıyorum sana tavsiyem kimsenin lafına bakma,,pa 500 tr or700 den iyi,,pa500 trde süper bağlamalar sesler rtmler var,,tam türkiye aleti,,fabrikasyon türkiye aleti,,eğerki sen değişmezsen pa 500 tr ile o kullanan arkadaş kimse gelsin pa 55 tr ile takas yapalım üzerini anlaşırız,,kalitesizmiş falanmış filanmış bırakın arkadaşlar bu ayakaları,,insanları yanlış yönlendirmeyin,,kaç taneniz kullandı bu pa 500 tr yi,,belkide görmediniz bile cihazı konuşuyosunuz,,neyinden şikayetiniz var pa 500 trnin,,neyi eksik,eksik olanları yazarmısınız yazında görüm ne yok,,hadi yazın,,SENİN BEĞENDİĞİNİ BEN ,,BENİM BEĞENDİĞİMİ SEN BEĞENMEK ZORUNDA DEĞİLSİN,,eğerki beğenmıyorsanız onu söyleyin,,or700 çokmu iyi,,or700 kullanların açtığı konular işte buyurun,,,1..sağ kolondan cızırtı geliyo,,2 sağ koln çalışmıyo,,3,,or 700 tuşeleri çok kötü,,4,,or700 tr de eletro bağlamalar çok kötü

benim düşüncem or 700tr güzel bi klavye,,ama sağsol ptchbenderli klavye tercihimdir,,bu kadar,,

yorum yaparken cihazları karalamayın,,parasına göre cihaz var,,çok kaliteli süper bişey istiyosan basacaksın parayı,,

saygılar

hiç tartışmaya gerek yok ikisi de birbirinden beter :) ben gördüm ve kullandım pa500tr.ama hiç iç açıcı bi alet değil.batı ritimleri çok iyi ama türk ritimleri iyi değil.ve ayrıca sınırlı sayıda sample sesleri var.sample ses yüklenme şansı da yok.

uzun lafın kısası al birini vur ötekine :)

alll bi pa800 bakkk keyfine kardeşşş..saygılar.....

hiç tartışmaya gerek yok ikisi de birbirinden beter :) ben gördüm ve kullandım pa500tr.ama hiç iç açıcı bi alet değil.batı ritimleri çok iyi ama türk ritimleri iyi değil.ve ayrıca sınırlı sayıda sample sesleri var.sample ses yüklenme şansı da yok.

uzun lafın kısası al birini vur ötekine :)

aynen kadir kardeşim,,bende bunu demeye çalışıyorum,,yaw şunu unutmamak lazım,,yorum yaparken birilerini yanlış yönlendirmemek lazım,,buradaki yorumları org alacak ve orglar hakkında bilgi edinecek şahıslarda okuyo yanlış yorum yanlış yönlendirme yapar,,pa 500 tr de aynı or700 tr de ,,bana kalırsa korg pa 500 tr derim,,tutupda or700 kağıt gibi org,,değdimmi yırtılıyo,,ekranı yandı,,kolu koptu demem mantıksız,,eletronik cihazlarda sorun çıkacak tabi yaw
,ikiside tr alet,,ikisndede sampler yüklenmiyo,,ikisiindede tr sesler rtmler mevcut,,diğerleri kıvır zıvır özellikler,,ne güzel özetlemişsin piyanist 477 kardeşim,,

kısacası benım demek istediğim,,aletlere karalama yapmadan yorum yapmak,,daha yeni çıkmış orga pa 500 tr yi bilmeden konuşan insanlar var,,bi yerden duyuyo saçma sapan bi kaç kelime hemen onu yazıyo,,tuşeleri kasası dandik falan filan,,ben göremedim dandiklik tuşelerde kasada,,elinde olupta memnun kalmayan varsa ben alıcıyım pa 500 tr yi,,ben bulamıyorum arıyorum pa 500 tr ama kimsede yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...