• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kilitli usb yuklemede hata veriyor

piyanist yaman

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 900
Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar elimde ce exp 285 kilitli usb var daha önce yuklemelerimde sorun olmazken bu sefer hata oldu drum kitlerin hiç biri yuklenmedi favori 1, 2, 3 yuklenmedi sesler ve pad lar yükleniyor onarımı mumkun mu yoksa cöpemi aticaz

Cevap: Kilitli usb yuklemede hata veriyor

Ben baju kullanıyorum. Bana söylenilen arada bir pc 'ye kilitli usb de bulunan setin yedeğini almam yönünde oldu. Eğer usb de bir sıkıntı olursa usb ye format atıp tekrar aynı usb ye format sonrasında pc ye aldığım yedeği yükleyip denemem yönünde oldu. Bugüne kadar usb de bir sıkıntı olmadı çok şükür.

cevap için çok teşekkürler ama ben usb yi takas yaptım bir kere yukledim hoşuma gitmedi çekmecede bir senedir duruyordu yedekte almadım şimdi aklıma geldi yüklemek istedim yarım kaliyor.

usb bozulmus olabilir

Elimde yedek yok düzelmesi mumkun mu yoksa çöp mü

Kardeşim usb yi pc ye takın eğer pc de açıyor ise içindeki set dosyasını(Global-style-sound-performance v.b.) pc ye kopyalayın sonra usb ye format atın format attıktan sonra pc den setinizi tekrar usb içine atın. Eğer derseniz ki hocam usb yi pc ye takınca içindeki set dosyasını göremiyorum usb pc de açılmıyor o zaman bir şey diyemem.

Abi dediğiniz işlemi yaptım usb pc de açılıyor içindeki dosyaları yedekledim format attım tekrar yukledim orga taktim user dk ve favori 1,ve 2 yi uyarı verip açmıyor diğer dosyaları komple açıyor yani başladığımız noktadayiz

Konu hakkinda bilgi sahibi arkadaşım varsa yardımcı olabilir mi teşekkürler.

Merhaba kimsenin başına gelmedimi yada duymadı mı oluru yokmu çöpe mi atacağız.

Birde değişik bir USB ye önce org ile format atıp PC de yedeklediğiniz seti içine atıp deneseniz olmazmı ? Unutmayın Kilit USB de değil, içindeki sette olur. Geçmiş olsun Saygılarımla,