• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gem Genesys Pro Oriantel Hakkında

zoom505

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Herkese kolay gelsin arkadaşlar. Bir ricam olucak. Elime yeni Gem Genesys Pro Oriantel gecti. Ritim ve Set Konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır bana. Elinde arşivinde olana var ise rica ediyorum. İyi çalımalar dilerim. We transfer ile veya site üzerinden gönderebilirmisiniz.

Cevap: Gem Genesys Pro Oriantel Hakkında

öncelikle Gem orglarının en muhteşem modelini almışsınız tebrik ederim ve hayırlı olsun.Bu org çok üstün özelliklere sahip bir orgdur.Sanırım 16 Mb.lık bir sample alanı var,her türlü sample yükleyebiliyorsunuz.Zaten Gem firması bu orgu yaptıktan kısa bir süre sonra battı ve kapandı.Elinizdeki aletin kıymetini iyi bilin.Bu orgdan kullanan fazla arkadaşımız yok.Bu alete Gem WK serilerinin setlerini yükleyebilirsiniz.Geriye dönük uyumlu olduğu için yüklenebiliyor diye biliyorum.Ayrıca bu orgların Türkiye distrübütörü Ankara'da mikado müzik mağazasıdır,orda Melih Gümüşbıçak isimli bir arkadaşımız vardır bir zamanlar gem orglara set yapıyordu,onunla bir temasa geçin sanırım size yardımcı olabilir kolay gelsin.

Üstadım tsk ederim verdiginiz bilgiler için. Gem Geneysy pro 32 mb sampel hafızası var. Ancak söyle bir problemim oluyor. Gem Wk serisi samplları yükledigimde sıralama hatası oluyor. Ritim ve sesler saçmalıyor bunu çözemedim. Tskler

Sevgili arkadaşlar 124 görüntüleme var sadece 1 kisi yorum yapmış. Yardım edecek bir kisi dahi yokmu forumda.
Özelden Birkaç kişiye mesaj attım o kişilerdende ses yok. Saygılarımla.

Sevgili arkadaşlar 124 görüntüleme var sadece 1 kisi yorum yapmış. Yardım edecek bir kisi dahi yokmu forumda.
Özelden Birkaç kişiye mesaj attım o kişilerdende ses yok. Saygılarımla.

o 124 kişide belki benim gibi, içten içe Gem Genesys Pro yu merak edenlerdir..:rolleyes:

İyi günler, youtube sitesinde cumbul ismiyle aratırsanız çok güzel videoları olan bir arkadaş var. Ona mesaj yazarsanız yardımcı olabilir. Bende 8 ve 16 mb set vardı, bulabilirsem yükleme yapayım.

Eklendi sanırım.

Ekli dosyalar

• TURKISH.ALL.zip
    2.5 MB · Görülen: 276
  • ACROPOL.ALL.zip
    7.9 MB · Görülen: 313
  • 16DATNET.ALL.zip
    11.7 MB · Görülen: 252
Moderatör tarafında düzenlendi:

west kardesim tskler yorumun için. biraz sitemin faydası olmus galiba :) teşekkür ederi. Kardesim sana sunu söylüyüm geçmi teknoloji olmasına ragmen tonlar harika. ve ayrışım mükemmel buna emin olabilirsin. Allah sanada nasip etsin

Amattor kardesim ilgin ve alakan için cok tsk ederim sagolasın kardes

Arkadas 32 gem wk8 var wk8 40 mb genesys 32 mb aynisi bndede var ve setin icinden isine yaraya setler tane tane kaydetsen iyi olur cünkü hepsini otomatik kaydet edersen ozmn yüklemez hepsini .