• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk 5

Cevap: bk 5

roland fantom o şu düğün setin burdan paylaşabilirmisiniz çok makbule geçer saygılar.

yeğenim teşekkürler seti indirdmde beni bu orgtan soğuttular vallahi galiba elimizde kaldı 2 aydır takas olarak pa 300 tr olsun paq 80 olsun yazdım kimse aramadı kimiside pa 80 için üste para istiyor pa 300 tr olsa vereyimde pa 80 ne niye vereymki bana bir akıl ver neolur aklımı çeldiler valalhi napayım saygılar.

niye değiştirmeye çalışıyorsun cihaz son derece kaliteli sound a sahip ritimleri grupla düğün için bir çalışma yapacaksan kendin bir favori liste oluştur oraya ritimleri bilgisayar yardımıyla kopyala 300 ritim içindern arayacağına favori bölümünden kolayca ritimlerine ulaş ben öyle yaptım slowdan hızlıya
2-4 ankaradan 9-8 taylan - roman-rudyum9.8 ronan emprime sonra sağlam 2-4 lük oyun lardan 2.4 tsm var ömer narinin katip tarafından editlenmiş güzl 2-4 lük var onları grupla vahdeler den seç
5-8 lik 2 tane 7-8 bunlardan en beğendiklerini favorine al ayrıca yöresel bir klasör oluştur buraya da
harmandalı çökertme-horon bableken giresun karş.zeybekler vb. at halay lardan da bir kaç ritim favori banakana yükle zaten dans ritimleri aletin kendi hafızasında mevcut ots linklerini mutlaka setle boş olmasın ayrıca performans list dende sesleri seçip kullanabilirsin .her alet ilk alındığında kullanılması zor gelir ben a300 tr v3 ile bile gece çok tamamladım .ki a 300 tr daha zor bir cihazdır.ses değiştirmesi ritim bulaması.bk5 güzel cihazdır .tavsiyem lütfen cihazı iyice öğrenmeye çalışın saygılar

yeğenim teşekkürde benim yaşım 65 gözlerim bozuk yapamam vallahi bana senin yaptığın gibi şeyler lazım hadi şu kadir ağabine bir iyilik yap sen kulladıklarını ya burdan yayınla yada ücreti neyse vereyim bana ulaştır ben ist. küçükçekmecedeyim tel imide yazdım 05302853279 ne olur allah rızası için.saygılarımı sunarım..