• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tosunpasa&haziran(2016)SET:PA800-X2 -X3 Icin 240 MB

Cevap: Tosunpasa&haziran(2016)SET:pA800-X2 -X3 Icin 240 MB

Merhaba.Setiniz indirdim yükledim.Elinize sağlık.Bir sorum olacak. Ritim volumleri çok yüksek olmuş.Bunu hangi menüden nasıl ayarlıyoruz.Çünkü kısma yapmam gerekiyor veya edit.
Çok teşekkür ederim.

Merhaba.Setiniz indirdim yükledim.Elinize sağlık.Bir sorum olacak. Ritim volumleri çok yüksek olmuş.Bunu hangi menüden nasıl ayarlıyoruz.Çünkü kısma yapmam gerekiyor veya edit.
Çok teşekkür ederim.

selam ben söyle izah edeyim menü-style controls-tekrar menü-mikser tuning-alttan cikan EQ tikla- ekrana dügmeli panel cikacak drum,perc,bass,acc gibi hangisinin üzerine tiklarsan tempo tekerlegi ile düsürebilirsin tabiki ritim ve bir akor basipta acman lasim ayarlari yaptiktan sonra (sag üst tirnaga tikla cikan panelde write current style perf. yazisina tikla tekrar cikan panelde ok- yes islem tamam) umarim yardimim olur,sorun olursa bana her zaman yaza bilirsiniz selamlar .

şimdi deneyecem inşallah şimdiden tşklerr

Değerli kardeşim çok çok teşekkür ediyorum..

sizin gibi degerli ve duyarli arkadaslara ben tesekkürlerimi sunarim hepinizden allah razi olsun,[/B]

paşam ellerine sağlık allah razı olsun .. eskilerden beridir paylasımlar yapıyorsun helal olsun sana tekrar tşk.. ama senın kullanıcı adın nıye değişti tosunpaşa olara
k kalsa daha iyi değilmi .. ?

emegine yüregine sağlık hocam.paylaşımlarınız için teşekkürler

akşam deneyecegim paylaşım için sagol abi sevgi paylaştıkça çogalır:)

Teşekkürler sagolun

pa 900 kullanıcısı olarak maalesef seti kullanamayacağım. ama emek için çalışma için teşekkürler.iyiki varsın.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri