• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dikkat İstanbulda Sefa Günay adında Hırsız var!

Cevap: Dikkat İstanbulda Sefa Günay adında Hırsız var!

aynen benide kandıramadı triton le var satılık sahibinden de ona müşterisi varmış extreme ile takas yaparız dedi üzerinde şu kadar alırım dedi. İyi dedim bende kendimi tanıttım sen aleti gönder ben aleti göreyim sonra ben aleti kargoya verip paranı yatırayım dedim, çok uğraştı acil ödeme yapmam gerekiyor ben kargoya şimdi verdim aleti sen parayı gönderirsen beni rahatlatacaksın falan dedi. Bende o zaman git kargodan geri al göndermiyorum para dedim önce cihazı görüp deniyim sonra benim cihazla paranı gönderirim dedim. Bana kimlik fotokopisini bile gönderdi ama yemedi. TC kimlik numarası doğru bu arada. Araştırdğınız zaman gerçekten sefa günay'a ait bu TC kimlik no

Değerli arkadaşlarım,

Bu kişi gecemi gündüzüme katarak alın terimle kazandığım paramı aldı dolandırarak. Bende sizler gibi mağdurum fakat sizlerden çok çok fazla dolandırdı beni. Hemen işi adalete teslim ettim. Mahkeme kararı çıktı ve mahkemeye gideceğim.
Sizden ricam bu adamdan canı yanan herkesin gelmesi şahit olmanız. Mahkeme tarihini veriyorum.

SANIK: SEFA GÜNAY
Mahkeme : İstanbul 52. Asliye Ceza Mahkemesi
Duruşma Günü: 14/02/2013
Saat: 10:45

Allah onları kahretsin onları helak etsin