• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Teşekkür Butonu ve kullanımı(KurallaR].

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 5K
bana gore de 15 cok az..

Cevap: Teşekkür Butonu ve kullanımı(KurallaR].

Teşekkür ederim Gerekli açıklamalar için konuyu açıklığa kavuşturdum kendi adıma.

forumda etkin kullancıların sayısal grafiklerinin yüksek olması bu siteye ne denli sahip çıktıklarının bir göstergesidir. siteyi google aramalarda tesadüfen bulan veya bir yükleme aramasında sadece veri paylaşım linklerini görebilmek için üye olan yüzlerce insan olduğuna eminim.. bu durum olumsuzluğa tam anlamıya örnek olamaz.

yöneticilerimizin unutmaması gereken bir konu şu olmalıdır..
yöneticilik denge ve tavır sanatıdır. yönetici cevaplarında kalp kırmamaya özen göstermeli, kendilerine yöneltilen sorulara verdiği cevaplara karşısındaki insanı ciddiye aldığını ibare den kelimeler kullanmalı, başarı grafiklerine, madalyasına, aldığı teşekürlere bakmadan bilgi anlamında kıt olan kişilere iyi bir rehber olabilmelidir.

bunun aksine ben bu puandayım, 10 madalyalıyım şöyleyim böylelim adında davranışlar kişileri bu siteden uzaklaştırır mevcut site sadece paylaşım linklerini görebilmek için açılan uyduruk hesaplarla dolar..

bir seneye yakın bir süredir bu sitede yamaha ve serbest konuların takipçisiyim. okuduğum yorumlarda ve edindiğim izlenimlerde herhangi bir yöneticininde aksi sözlerine denk gelmedim..

site yönetimi gayet başarılı ve saygılı bir şekilde işlem yapıyor.

bunlarıda dile getirmek isterim..

saygılar..

Teşekkür butonunu hatırlatmış olalım. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bazi paylasimlarda bence Teşekkür butonunu kullanmadan indirme olayi olmasin???

bence emek harcanan ne varsa...