• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Technis KN7000 Ritimleri-keşanlı mustafa

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Türk netinde ilk olarak, üretimi biten Technis'in KN7000 modeline ait parayla satılan ritimlerden, repertuarlarımıza uygun olduğunu düşündüklerimi siz değerli üyelerle paylaşıyorum. Standar GM1-2 kit kullanıldığından Emc Style Work XT programıyla rahatlıkla istediğiniz orga çevirebilirsiniz... Roland GW8'e uyarladıklarımı ileriki günlerde tekrar yayınlayacağım.....

Paylaşımlar için sağol üstad. Çok güzel gidiyorsun. Sağlıcakla kal.

arkadaslar orgumun üzerine medeli mc 120 tr almayı düşünüorum ama kararsızım siz profesyonel görüşlerinizle bana bilgi verebilirmisiniz şimdiden teşekürler

Cevap: Technis KN7000 Ritimleri-keşanlı mustafa

Technics Kn 7000 ritimlerini alamadim linkler gitmis.

Cevap: Technis KN7000 Ritimleri-keşanlı mustafa

Link calismiyor. Benim de yurt disindan getirdigim bir KN7000 var. amator ugrasmakla birlikte turk ritimleri bulamadim. email adresime gonderirseniz cok sevinirim.
asagidaki adreslere gonderebilirseniz cok makbule gececek.

ttkmike@yaho.com
tolgaymr2@hotmail.com

Tolgay

Türk netinde ilk olarak, üretimi biten Technis'in KN7000 modeline ait parayla satılan ritimlerden, repertuarlarımıza uygun olduğunu düşündüklerimi siz değerli üyelerle paylaşıyorum. Standar GM1-2 kit kullanıldığından Emc Style Work XT programıyla rahatlıkla istediğiniz orga çevirebilirsiniz... Roland GW8'e uyarladıklarımı ileriki günlerde tekrar yayınlayacağım.....