• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 1 touch to sytle ve aftertouch özellikleri

• Konbuyu başlatan mmc88
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

mmc88

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
ketron sx3000
arkadaşlar merhaba herkese, konu başlığında yazdığım özellikleri nasıl kullanabilirim. after touch tuşuna bastığımda seslerde herhangi bir değişiklik olmuyor. okuduğum b
ilgilerde nota tuşuna baskı yaptığımızda seste modulasyon olur diyor ama hiç bir fark duyamadım. acaba belirli seslerde mi sadece oluyor? 1 touch to sytle nasıl yapabilrim. anladığım kadarıyla sample sese göre ritim oluyor. fakat nasıl ayarlaması olur bilmiyorum. tecrübeli arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? tşkler şimdiden . iyi günler

yok mu hiç bilen arkadaşlar ya?

Anlamam.. :/ bir süre bekleyin.. bakarsın yorum yazan olur..

Mrb. Kullandığınız sese aftertouch atanmamış olabilir veya cihazınızdaki aftertouch kartı(devresi) çalışmıyor veya çıkarılmış olabilir. Bu cihaz içinde aftertouch için küçük bir modül var. Bana satılanda yoktu. Kolay gelsin.

one touch menusu, size 120 adet sık kullandığınız sese hızlı erişim sağlar. save(buton) -- one touch edit(ekran)--menusunden mevcut kayıtlı seslerin 1. sayfasına geliyorsunuz. değiştirmek istediğiniz sesi ekran kenarındaki butondan işaretleyip sesler kısmından yerine koymak istediğiniz sesi seçiyor ve save(buton), sonra ekrandaki f10 save yaparsanız o ses değişir. Aynı şeyleri yaparak ilk sayfayı doldurunca ister hdd, ister alete save yaparak işlemi tamamlıyorsunuz. save-- one touh edit--save-- default a basarsanız alette orjinal kayıtlı 120 sık kullanılan geri geliyor. Ben de yeniyim tecrübeli üstatlar belki daha iyi anlatır.