• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sıfır 2 adet kule

• Konbuyu başlatan traudya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 44
  • Görülen : 7K
güncellllllllllllllllllll

güncel 0535 361 80 17

abi şimdi birazda marka önemli ben aynı hoparlörden size çiftini 800 liraya getireyim İzmir'de Çankayada spotcuda var oda böyle toplama yalnış anlamayın benimki satış baltalamak değil.Filtresi nedir ne değildir bass markaları tiz değerleri boyutları ayrıntılı bilgi sanırım satışı hızlandırır.Hayırlı satışlar dilerim

kardeşim daha ayrıntılı anlatayım.aldığım kişi sıfır hoparlör satan benimgi dükkancı idi.
servonun tanesi 700 euroluk sıfır kulesi vardı dükkanında içlerini almış müşteri isteği üzerine sadece corosoverı ve kasayı bırakmış.içinden çıkan göbeklerden 2 tanesini satmış çıplak hopu çifti 800 tlye bakbakalım eminence kappa pro kaç para.diğer 2 göbek ve orjinal eminencenin tizi de bana verdiği kasaya takmış.elinde 2 tane sıfır westa 400-800 çalışan göbek vardı onlarıda kullanarak kule oluşturmuş.çifti 800 tlye kesinlikle kimse satamaz.bende dükkancı olduğu için maliyet listelerine baktım.920 tlye tanesini üretmiş. 2 tane tizin fiyatı 550 lira mebranın tanesi 150 lira.alan kişi aldanmayacak kazanacak.900 rms güç vardır her birinde.300 watt değil.gerekirse anabayiinin telini veririm arayıp sorarsınız malzemenin fiyatını.her şekilde açıklamaya hazırım.tabikide yazdım daha önceden servodan 180 liraya 2 tane orjinal crosoverı alındığı zaman tam tanesi 700 euroluk kule oluyo

güncelllllllllllllllll