• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

**satılık komple seslendirme -ışık ekipmanı**

senlikci

*Vip*
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2 plus, korg pa 1x
p-audio 600w woofer- eminence 125 w mid spekon ct51 tiz xover 3yollu----1500 tl

servo 400w woofer -beyma 200w mid spekon ct51 tiz xover 3 yollu----1300 tl

bell 400w woofer-eminence 125w mid spekon ct51 tiz xover 3 yollu----1300tl

tromba 350w woofer eminence 125w mid spekon ct51 tiz xover 3 yollu jbl kasa içinde turbo tip ----1200 tl

45 cm paudio 1000w neodmium sub-bass+ b&c 10" midrange 300w+ rcf n320 titanyum driver+ 3 yollu xover uydu tip----2500tl (basslar ve satellite tip kabinler ayrı kasa toplam 4 adet)

behringer pmx 2000--- 600tl

2x eclips paptya robot- 2x inter penguen tip robot- 1 strobe 2000 w-1 sis makinesi kablosuz kumandalı 1500w- 1 alev deseni robot- 1 su deseni robot(arızalı)- 1 soundlab robot- 1 sound lab robot- 17 adet yedek ampulu ile birlikte--- toplam 10 adet ışık robotu hepsi----- 1500tl.
(ampullerin dahi piyasa fiyatı tanesi 25 tl dir.)

yamaha or 700 v2 plus----- 1700 tl (çizikleri var sorunsuz aralık 2007 de v1 olarak alındı :)

0 555 732 09 32 ------can şenlikci--- muğla..

ege bölgesi elden teslim edilir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: **satılık komple seslendirme -ışık ekipmanı**

tümünü alana büyük bir indirim söz konusu olabilir :) :) :)

hayırdır arkadaşım ne var ne yok satıyorsun

bişey oldugu yok hocam şükür..bunlar kiraya verdiğim tesisatlar kira işini bırakıcam o yüzden satıyorum..

kanka bende sana güzel bir takas öneriyorum gel or 700 ile yamaha a300 tr v2 yi takas edelim, üstüne parada istemiyorum. ;) bak bunu herkese teklif etmem he... hadi yine iyisin çakal beleşe getirdin aleti :D

güncel ilan..

Can hocam selem.bu kolonlardaki spekon CT51 tizler nasıldır performans olarak? memnunmusun? bir arkadaşım bana çok övdü bunları merak ediyorum pefrormansılarınıda bana bilgi verebilirmisin?
tşk.

ct 51 orta kalite bir driver 2" olması db olarak daha yüksek ses vermesinin sağlıyor lakin inch büyüdükçe ses frekansı düştüğünden midleşme oluyor.. ama genel anlamda fiyat/performans olarak oldukça iyi..

eğer kalite istiyorsan ve fiyat çok aşmasın dersen b&c de 200 yada rcf n 320 tavsiye ederim titanyum driver olup ısınmaz ve çok verimli çalışır..

günceldir..