• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland exr 46 0r yazma ritimler

selamlar, ya dostlar, bu exr ritmlerini nasil yapiyorsunuz bir ip ucu veririmisiniz allah askina, software mi orgdami, cevaplarsaniz cok sevinirim. Yeni baslayan bir orgcu degilim, bende sizlere belki birikintilerimle yardimci olabilirim, paylasim icin tesekkürler

selamlar, ya dostlar, bu exr ritmlerini nasil yapiyorsunuz bir ip ucu veririmisiniz allah askina, software mi orgdami, cevaplarsaniz cok sevinirim. Yeni baslayan bir orgcu degilim, bende sizlere belki birikintilerimle yardimci olabilirim, paylasim icin tesekkürler

valla arkadaşım bende bu exr 46 da hiç rıtım yazmadım en son g 600 vardı onu verdın 46yı aldım.bu 46 ya metronom koymuşlar ama rıtım yazmak için mi bilemem.tek bıldığım orgun üstünde mıdı yapıp tabıkı kıtlerle onuda rolandın programıyla rıtıme çevırmek mış diğer kullanan arkadaşlarda öyle söylüyor g 600 gibi olsa yazalım ama bende bu pc lerden inan hiç anlamıyom ama elimden geldiği kadar bende yardımcı olmaya çalışıyom.

Cevap: Roland exr 46 0r yazma ritimler

ya arkadaslar ben ritimi indirdim ama anahtar istiyor..orga atıyorum ama kabul etmiyor..kesin ben bi yerde yanlıs yapıyorum ama:)yardımcı olurmusunuz...

ben gerçe aletı sattım ama nasılatıyon pc den mi yoksa dıskten mi

hocam exr 40 a olurmu ritimler birde bilgisayara bagladım orgu ritim yolluyorum orga ama nerden çalacagımızı bulamadık flash bellek yazıyor onun içinde galiba ama çalıştıramadım 4 mb bellegi var orgun içindeki ritimler bilgisayardan gözüküyor ama nasıl çalıştıracagımızı çözemedik....yardımcı olursan sevinirim

styletuşuna bas sonra numaralarla 101 yaz flaş hafızaya geçer sonra ekranın sağında < >o tuşlarla sağa hep bas rıtımler önune çıkar ama exr 40 sa aletın okumaz bazılarında rıtımlerın türk1 türk 2 türk or kitlervar o yüzden alet okumayabılır

savaş bey teşekkürler

Kolay gelsin arkadaşlar yeni aldigim org Roland exr46 aldım flash i takıyorum ama içindeki ritimleri bulamıyorum yardımcı olabilecek biri varmi teaekkuer